täraykset??

Tietääkö kukaan mitä ne oli? sattui 22.20, neljä aika kovaa jytkettä. Räjäyttikö ne lahti - heinola tiellä kiveä?
3488
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

joo oltii kaverin synttäreillä, lähin siinä puol 10 himaa.. mitää ei näkynny mut kuulin ne räiskinnät, pilaitii vielä että kaupunki juhlistaa mun kaverin synttäreitä ilotulituksella mutta unohti laittaa kuvan päälle ääni kuului kyllä..

kertokaa joku oikeesti jos on tietoo mikä se oli..

Äänestä

Ne äänet tulee siitä moottoritie työmaalta, kun ne räjäyttää kalliota...

Äänestä

Kait joku todella viisas epäonnistui hankkeessaan poistaa lahti kartalta.. harmi..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eiliset kirjoitti:

Tietääkö kukaan mitä ne oli? sattui 22.20, neljä aika kovaa jytkettä. Räjäyttikö ne lahti - heinola tiellä kiveä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu