aika

amd 2500 koko päivän käytössä:

cpu 42C
emo 35c
master 35c
slave 31c

:D
4987
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

IHAN OK LÄMMÖT =)

Äänestä

CPU 38C (AMD ATHLON 3200 B @~2400Mhz)
NEXUS AXP-3200
AGP 36C (Connect 3D Radeon X800PRO/VIVO@XT PE)
ATI SILENCER v.4
EMOLEVY 29C (3x80mm 120mm ledituulettimet)
DFI nF2 Ultra 400 INFINITY
IDE 1 32C ( ei omaa jäähdytystä) MAXTOR 40GT
IDE 2 36C ( ei omaa jäähdytystä) MAXTOR 60GT

Äänestä
  • ei taida prossu paljon rasitusta saada,jos tolla coolerilla 38 lämmöt on!!!!!elä edes viitsi väittää vastaan....

    Äänestä

nyttemmin laitteisto ryyditettynä vielä cpuidlellä:

Lämpötilat   
Emolevy    30 °C (86 °F)
Suoritin    32 °C (90 °F)
Maxtor 6Y080L0   24 °C (75 °F)
Maxtor 6Y080P0   28 °C (82 °F)


ei enää eika coool,vaan erittäin cool... xD

Äänestä

Kommentoi aloitusta


cooool.. kirjoitti:

amd 2500 koko päivän käytössä:

cpu 42C
emo 35c
master 35c
slave 31c

:D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu