Onko joku yöpynyt täällä? Kokemuksia? En millään löydä tietoa hotellin sivuilta, pääseekö uima-altaalle myös ulkopuoliset maksua vastaan ja jos, niin mitä maksaa?
Marina Bay Sands, Skypark
5
1642
Vastaukset
- jjek
Altaalle pääsevät vain asukkaat. Näköalatasanteelle ja ravintoloihin pääsee.
- Huhtikuussa
Yövyimme yhden yön hotellissa tässä kuussa (huhtikuu 2014). Hotellissa käynti oli elämys ja uima-allas oli puolet kokemuksesta, mutta hinta oli kallis. Onneksi meille sattui kohtuullinen keli, että pystyimme olemaan altaalla. Altaalle toisaan pääsee vain hotellin asukkaat, mutta näköalatasanteelle pääsee muutkin maksua vastaan. Seuraavasta blogista löytyy kuvia hotellihuoneesta, jos haluat vilkaista.
http://matkamuistoja-maailmalta.blogspot.fi/p/apen-hotelliarvostelut.html- Ape The bloggaaja
Linkki ei enää toimi, tässä uusi http://apenmatkat.blogspot.fi/p/apen-hotelliarvostelut.html
- kivakiva!
Olipa kivat blogikirjoitukset pienellä apinalla! Toivottavasti huomaat täältä että kävin ne lukemassa ja tykkäsin, kun en osannut sinne blogiin kirjoittaa kommenttia. Terkkuja toiselta apilta!
- Pieni Apina
Ape kiittää. ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1285764
Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3962579- 1342497
Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää
Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv82079- 121353
- 621107
Kun ei numeroa
niin en edes voi viestittää, et suunnitelmiin tuli muutos. Ikävä on, ja kasvaa vaan🤍101042- 51912
Temusta tilaamiseen tulee muutos
Alle 150 euron tullivapaus poistuu. Vihdoinkin kankea EU saa jotakin aikaiseksi. https://www.iltalehti.fi/digiuutiset/101825- 76825