Sai kenkää moderoijan paikalta. Vielä yksi jäljellä ja vanhat hyvät ajat palaavat.
dalli lähti!
16
145
Vastaukset
Lähti kylläkin ihan omasta pyynnöstään.
- 788788878
Miksi, onko se liian hieno tänne vai?
- seuraan keskusteluja
Voi, voi. Älä nyt vaan Sinäkin lähde! Luotsi on ihan tarpeellinen tällaisella palstalla.
- gggggggggggggggg
seuraan keskusteluja kirjoitti:
Voi, voi. Älä nyt vaan Sinäkin lähde! Luotsi on ihan tarpeellinen tällaisella palstalla.
mitä keskusteluja? eihän tänne kirjoita kukaan.
- Bye, apple H..mo
Kyllä sinunkin terrori aika on lähellä loppua, joten kuittaa hommeli itse, että ei tarvi "poistaa" sinua sivua sotkemasta !
Bye, apple H..mo kirjoitti:
Kyllä sinunkin terrori aika on lähellä loppua, joten kuittaa hommeli itse, että ei tarvi "poistaa" sinua sivua sotkemasta !
On, on. Jaxuhalit vaan sullekin.
Kikkelis kokkelis,
XXX
Kysyjille vastataan.
Tämä palsta on kuin lammikko,
johon
koko ajan
valuu
kusta,
siemennestettä,
paskaa,
oksennusta,
peräsuolenpätkiä,
vitunhikeä..
Luotsin tehtävä
on haroa
sieltä seasta
näkyville
asialliset viestit.
Kaiken huipuksi
tämä kirjoitteleva nuoriso,
tulevaisuutemme toivo,
kehtaa väittää
käyttäytymistään
huumoriksi!
Minulta loppui
Mäntysuopa.
Toivottavasti seuraajallani
on suurempi astia sitä
käsipesualtaansa vieressä.- Windows 8
No laittakaa ip-bannit niille muutamalle massapostittajalle. Näettehän te itsekkin että samasta paikkaa ne tulee kaikki.
Sitten loppuu se valuminen.- 5ja16
Tota. Ku. Se ipeen vaihtaminen on nin helppoo. Ettei niiden perässä kukaa pysy. Mutta sitäkään ei tietenkää kää perus Win-juntti o vieälä oppinu.
5ja16 kirjoitti:
Tota. Ku. Se ipeen vaihtaminen on nin helppoo. Ettei niiden perässä kukaa pysy. Mutta sitäkään ei tietenkää kää perus Win-juntti o vieälä oppinu.
Ei ole mikään ongelma jos käytössä olisi toimivat työkalut. Mutta kun ei niin ei. Pitäisi ylläpidolle ilmoittaa jokainen, ja he tuntuvat bannaavan aina vain yhden IP:n kerrallaan ilman mitään sen suurempaa ajatusta, joten aika turhaa touhua.
- herätys hei jo nytte
jopa linkku-urpokii jo ossaa ip-osotteen tarvittaes vaihtaa siinää nii tosi halvasa sekunda-käyttis linkkuran-reuhkassa meistä vähä älykkäämmistä viestittäjistä nytte sitte puhumatikaa vai kui linkku-urpot ?
- Windows 8
5ja16 kirjoitti:
Tota. Ku. Se ipeen vaihtaminen on nin helppoo. Ettei niiden perässä kukaa pysy. Mutta sitäkään ei tietenkää kää perus Win-juntti o vieälä oppinu.
"Tota. Ku. Se ipeen vaihtaminen on nin helppoo. Ettei niiden perässä kukaa pysy. Mutta sitäkään ei tietenkää kää perus Win-juntti o vieälä oppinu. "
Totaaa, ku. Ei Netin yksinkertaiset trolli-parat ymmärrä moisista asioista mitään :)
- sim sa la pim
Kohta katoaa apple poikakin bitti taivaaseen ja sivusta tulee asiallinen kisailusivu jälleen !
- linkkura-sivuist
ei kuitenkaa taita millää nii tosi halvallaa linkkura-kikalla saaha jurikaa mitenkää asiallisii vai mitä arvelevatten tästä nii tosi halvasta linkkura-jutusta linkku-urpot ?
sitä pelkkää iha loputoin linkkura-propagandaa ja linkkura-valhetta vastakii varmaa vaa näill sivuill nii tosi halvallaa tarjolla vai kui linkku-urpot ?
- luotsille hommia
Eipä oo sullakaan paljoa asiaa, miutta pommita vaan tätä paskapalstaa.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell2195016- 1912705
- 671582
Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss521480Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa91292Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?991268- 1321247
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a1551185Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1091184- 821163