missä menee tas- trans forssa?

autot vanhenee ja miehet rumenee..eikö schenker tai halvat espanjat olekkaan kultakaivoksia?
21611
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä pohjolan pojat saa tissi transin nousuun eikun seppiä tornikoski

Äänestä

Älä murehdi Humppilan Pirkko éi lippa lakki pojista ole noihin hommiin eikös eteläkiito kalu kiilti ja oli uutta vaan loppu tuli

Äänestä

Kommentoi aloitusta


humppilan pirkko kirjoitti:

autot vanhenee ja miehet rumenee..eikö schenker tai halvat espanjat olekkaan kultakaivoksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu