Living large Deluxe editioniin?

Käykö tuo Living large lisäosa sims1 deluxe editioniin? Sisältääkö paljon uutta tavaraa? Mitkä lisäosat sisältävät eniten tavaraa?
4192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

living largehan se eniten kamaa antaisi. itse en mitään superstaria tarvisi yms.. muut antaa vain pieniä ominaisuuksia.. hot date nyt on melkein turha. Lomalle ei okein koskaan simssien kanssa ehdi kun ilman koodeja pelaa, eikä muutenkaan mitää tekemistä siellä. Superstar on täysin turha.. urat on kuin töissä käymistä ja kun olet kerran kerännyt muutaman tähden joudut käymään joka päivä siellä ja muuta eli täysin turha. Lemmikit on nyt ihan kivoja, vaikka valintoihin menee vain kissa ja koira. toivottavasti näistä oli apua

Äänestä
  • nojaa...superstar turha? noh mielipiteensä kullakin, kyllä itse ainakin diggaan tuhatkertaa mielummin "opiskella" popstaraksi kuin rytyttää uraa lääkäriksi ym. ja itselläni on käynyt jo sekin että jossain uralla ei voi enää edetä(pelivuosia on takana)...eipä oikein innosta vaihtaa uraa huonopalkkaisemmaksi. Ja kyllä superstarissa ominaisuuksia tulee muutoinkin lisää. Se hieno tosiasia kannattaa pitää mielessä, että netti on PULLOLLAAN upeita ja toimivia tavaroita ym. sälää, jopa niin hyviä, että maxiksen tekijätkin on varmasti kateellisia, eli eipä muuta, kuin vertailemaan paketteja!!

    Äänestä

  • ässähai kirjoitti:

    nojaa...superstar turha? noh mielipiteensä kullakin, kyllä itse ainakin diggaan tuhatkertaa mielummin "opiskella" popstaraksi kuin rytyttää uraa lääkäriksi ym. ja itselläni on käynyt jo sekin että jossain uralla ei voi enää edetä(pelivuosia on takana)...eipä oikein innosta vaihtaa uraa huonopalkkaisemmaksi. Ja kyllä superstarissa ominaisuuksia tulee muutoinkin lisää. Se hieno tosiasia kannattaa pitää mielessä, että netti on PULLOLLAAN upeita ja toimivia tavaroita ym. sälää, jopa niin hyviä, että maxiksen tekijätkin on varmasti kateellisia, eli eipä muuta, kuin vertailemaan paketteja!!

    Mä ehkä ottaisin kyl lemmikit.Mut taikaa en ainaskaa. Mut kyl se living large on ihan hyvä. (tai livin it up, miten sen sit ottaa!!!!Ku nehän on niinku sama.)

    Äänestä

Living largehan tossa Deluxe Editionissa samassa, ei ole järkeä ostaa samaa lisäosaa jonka jo omistaa.
Niin siis jos ymmärsit... Tos Deluxe Editionissa on se alkuperäinen Sims 1 ja living large.
Mulla on se itselläni joten tiedän...
Mutta jos uutta lisäosaa mielit niin lemmikit on hyvä :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


stuff kirjoitti:

Käykö tuo Living large lisäosa sims1 deluxe editioniin? Sisältääkö paljon uutta tavaraa? Mitkä lisäosat sisältävät eniten tavaraa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu