Teidän vitun napamanne tavoin rumasta hehtaariperseestänne ei haluta yhtään kaltaistanne lisävahinkoa maailmaan elätettäväksi, onko asia ymmärretty?
Adoptoikaa ennemmin! Kaltaistanne älyvapaata kusipääsakkia ei tarvita enää yhtään. Menikö kovalevylle, HÄ?
Sanon tämän teille suoraan
12
256
Vastaukset
- hähjää
Onneksi ei ole lisävahinko vaan tunteella ja taidolla tehty :DD
- Hähhäähahhaaa
Taidolla tehty? Nylkytetty onnettomalla kusinakilla tunnotonta tunteettoman horon haisevaa viemäriä, hahhhaahaaa:) Vituttelis muaki. No leikkikäähän aikanne sitä kotista, mutta älä vikise, oma valintasi. Tai toisaalta minkäs teit kun sinusta tyhmä tuli. Äitisi ja se sinut siittänyt tollo on vastuussa, mutta ei voi heiltäkään tyhmiltä liikaa vaatia.
Sori, mutta tämä on totuus... - sorry vaan 12/32
Hähhäähahhaaa kirjoitti:
Taidolla tehty? Nylkytetty onnettomalla kusinakilla tunnotonta tunteettoman horon haisevaa viemäriä, hahhhaahaaa:) Vituttelis muaki. No leikkikäähän aikanne sitä kotista, mutta älä vikise, oma valintasi. Tai toisaalta minkäs teit kun sinusta tyhmä tuli. Äitisi ja se sinut siittänyt tollo on vastuussa, mutta ei voi heiltäkään tyhmiltä liikaa vaatia.
Sori, mutta tämä on totuus...Vitunruma akkas pettää sua, niin kuin se entinenki. Lapseskaan ei täysillä käy.
Sorry tämä on totuus.
- huoran ukolle
Analysoi pöksyjes sisältö.
- ikävää..
Mä niin haluisin pitää sua fiksuna ihmisenä joka oikeasti ajattelee lasten parasta tuomalla esille sitä 12/32 ajatusta. Valitettavasti vaan sua ei voi pitää millään tavalla järkevänä ihmisenä kun suollat tälläistä tekstiä. Viet jokakerta enemmän ja enemmän painoarvoa asialta jota ajat koska teet itsestäsi naurunalaisen tälläisllä teksteillä. IHmiset ottaisivat sinun informaation paremmin vastaan jos käyttäytyisit yhtä viisaasti kuin mitä ajat takaa. Todella, todella harmillista että et tätä ymmärrä :(
- Tälläästä...
Miksi tänne koko ajan kirjoittelee joku vähä-älyinen teinipoika, joka yrittää esittää aikuista miestä. Sen huomaa jo tekstityylistä, ettei ole vielä edes 18-vuotias! Kannattaa mennä vielä takaisin sun äitisi tissien väliin kasvamaan. Kiitos!
Tiedätkö aloittaja, että sunkin äitisi on sinut synnyttänyt hänen isosta rumasta hehtaariperseestään? Tietääkseni kuitenkaan niitä lapsia ei ole vielä koskaan perseestä syntynyt.. Oletko sinä aloittaja sieltä putkahtanut maailmaan? Oletpa erikoinen tapaus... - 9+9
Aloittaja täysin oikeassa!
t. 22v nuori nainen - .................
Haista sinä nyt pitkä pukin pillu! Jos olet itse ollut lastenkodissa ja muutenkin kieroon kasvanut, niin se ei ole muiden vika. Meillä muilla on oikeus tavoitella onneamme parhaaksi katsomallamme tavalla. Senkus vain nielet sen!
Toisekseen adoptointi on suomessa erittäin hankalaa ja kallista. Kolmanneksi: Ei se olisi MINUN biologinen lapseni...- 12/32
Miksi sen pitäisi olla sinun lasten avulla onnentavoittelijan geenejä sen lapsen? Lapsi kuin lapsi. Onnea harva lapsilla saa ja sepä se onkin se syy perheiden pahoinvointiin – odotukset ja reaaliteetit eivät kohtaa.
Lastenkodissa tavalla tai toisella olleet kyllä tietävät minkä ikäisten lapsia siellä on.
Tilastot käytäntöön sovellettuna puhuvat 12/32-säännön puolesta. Noudattamaan sitä te kaikki joilla on älliä. Tyhmille nyt on ammattilaistenkin hankala puhua järkeä, niin anti olla. - ..............
12/32 kirjoitti:
Miksi sen pitäisi olla sinun lasten avulla onnentavoittelijan geenejä sen lapsen? Lapsi kuin lapsi. Onnea harva lapsilla saa ja sepä se onkin se syy perheiden pahoinvointiin – odotukset ja reaaliteetit eivät kohtaa.
Lastenkodissa tavalla tai toisella olleet kyllä tietävät minkä ikäisten lapsia siellä on.
Tilastot käytäntöön sovellettuna puhuvat 12/32-säännön puolesta. Noudattamaan sitä te kaikki joilla on älliä. Tyhmille nyt on ammattilaistenkin hankala puhua järkeä, niin anti olla.Hah hah, minä en ole tyhmä. Tietäisitpä vain. Mutta ethän sinä minua tunne ja hyvä niin.
Btw, ensimmäisessä lauseessasi ei ole järjen häivää. Että ei ole tainnut ammattiavusta ollut apua, surullista sinänsä... - 12/32
.............. kirjoitti:
Hah hah, minä en ole tyhmä. Tietäisitpä vain. Mutta ethän sinä minua tunne ja hyvä niin.
Btw, ensimmäisessä lauseessasi ei ole järjen häivää. Että ei ole tainnut ammattiavusta ollut apua, surullista sinänsä...Ikävää etteivät apukoulussa onnistuneet opetamaan sinua lukemaan.
- ^..^
Olisitpa sanonut tuon exälleni: Miksi piti tehdä kopio itsestään (lue luuseri) tähän maailmaan. Kärsii vain tuo lapsi. Toivottavasti otetaan pian huostaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.1018123Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m906108Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,875587Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot715542Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1144763Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1232528Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys482408Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e61379Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol71364Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa461210