näyttötyö

morjens eli oon sähköalalla ekalla vuodella meillä oli tänään elektroniikan näyttö työ en ollu paikalla niin pitääkö mun suorittaa 4 vuodessa vaionko mun mahollista suorittaa se näyttö työ muulla ajalla?
2440
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Toivon mukaan et suorita mitään sähköön liittyvää näyttöä missään. Tuntuu senverran olevan hakusessa tuo ilmaisutaitosi, ja siksi toisekseen, turhaa sitä näiltä palstoilta on udella. Kysy sieltä mistä saat OIKEAN vastauksen.

Äänestä

Ei sun tarvi mitää suorittaa. Tai edes olla paikalla jos ei huvita.
Ota vaa rennosti...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


juu3 kirjoitti:

morjens eli oon sähköalalla ekalla vuodella meillä oli tänään elektroniikan näyttö työ en ollu paikalla niin pitääkö mun suorittaa 4 vuodessa vaionko mun mahollista suorittaa se näyttö työ muulla ajalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu