Käyn haukkumassa ei palstoilla. Kyylään ja murisen. Olen ilkeä. Näykin.
Millainen koulutus olisi paras, että pääsisin eroon pahoista tavoistani?
En anna tassua enkä istu käskystä. Niin ja nimeni on trolli. Millaista pantaa suosittelette?
Karvani eivät kiillä ja olen osittain sheivattu. Olen leikkaamaton uros.
Millainen koulutus olisi paras, että pääsisin eroon pahoista tavoistani?
En anna tassua enkä istu käskystä. Niin ja nimeni on trolli. Millaista pantaa suosittelette?
Karvani eivät kiillä ja olen osittain sheivattu. Olen leikkaamaton uros.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Lopetus piikki.
vasta kun alkaa kintuille kusemaan ja silmille hyppimään.
Se on aika pukea pitkät kalsarit ja sitten kun pääsee taas hieman yli niin paljon rakkautta
Hei, voin opettaa sinua käyttäytymään kuin ihminen. Olen jo asiantuntija tälläisissä asioissa. Asiakkaisiini kuuluu samaa tautia sairastaneet kuin sinäkin. Yleinen tauti, josta halutessaan pääsee helposti eroon. Ota yhteyttä 358 40 8767895! ;)
Kuin ihminen? Eiväthän ihmiset osaa käyttäytyä, koirat osaavat paljon paremmin!
Voi eihän koiruli voi olla ilkeä! Ihana VITTU-KOISSU AAAAAAAAAAAAAH OOOOOOOOOOOOOOH
Apu löytyy helposti. Sinut on kastroitava elikkä pallit pois. Sillä lähtee turha uhoaminen nopeasti. Jos sulle vielä jää jonkinlaista häiriökäyttäytymistä niin sitten hankit itsellesi sähköpannan. Käännät vaan volumen kaakkoon ja painat nappia aina kun mielesi tekee näykkiä tahi haukkua tahi muuten vaan olla ilkeä. Kaikkeen löytyy yleensä ratkaisu
Onneksi tulit tänne pyytämään apua! ;)
Mie oon kissa ja kynsin siut!
Menkäähän taas terapian tarpeessa olevat narsistiIutkat takaisin sinne ikäväpalstalle ja jos ootte vanhempia Iutkia niin sinkkupalstalle jonka olette valloittaneet narsismioireiluissanne.
p.s. EI sitten enää leikitä psykiatrianammattilaisleikkiä, kun niitä te ette voi olla, kun otatte niitä uusia uhreja ja se on narsismin yksi tunnusmerkki.