En laukea kunnolla

TodellaHankala

Hei,

Minulla on ollut pienestä asti tällainen vaiva, että jos masturboin, niin ei voi laueta, kun penis on erektiossa. Olen pienestä asti masturboinut tyynyä vasten siten, että penis ei ole jäykkänä, vaan löysänä ja hinkkaan sitä esimerkiksi tyynyyn makoillen sen päällä.

Itse erektiossa ei ole vikaa, seisoo hyvinki, mutta ollessani naisen kanssa ja paneskellen en oikein laukea koskaan. Tuo asia tulee aina seksin aikana mieleen ja sitten josai kohtaa lopahtaa erektio - tätä kohtaa yleensä sitten pidän itse "laukeamisena", eli silloin lopetetaan naisen kanssa siihen. Todella ärsyttävää.

Minulla on peniksessä todella vahvat verisuonet. En tiedä voiko tuo nyt liittyä mitenkää. Onko muilla ollut tilannetta, että esimerkiksi perinteisesti itse runkaten ette laukea, mutta kalun olessa löysänä tulee helposti tavaraa ulos?

0

183

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

        Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
        Maailman menoa
        234
        3982
      2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

        Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
        Maailman menoa
        123
        2297
      3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

        Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
        Maailman menoa
        82
        1996
      4. Harmi nainen kun

        olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
        Ikävä
        140
        1449
      5. Mistä kehon osasta

        Pidät minussa eniten?
        Ikävä
        77
        929
      6. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

        Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
        Maailman menoa
        127
        927
      7. Hotelli kainuu

        Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
        Kuhmo
        37
        920
      8. Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?

        Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!
        Luterilaisuus
        330
        849
      9. Pitäis vaan lopettaa

        Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
        Ikävä
        8
        827
      10. J. Rinta-Joupilla jättimäinen veropetosvyyhti

        Seinäjoen keskustan kiinteismiljonäärit olleet jo pitkään ahtaalla ja liittykö J. Rinta-Jouppikin rintamaan? https://yl
        Seinäjoki
        61
        756
      Aihe