Juttuseuraa?

Olisko tääl ketään joka haluais tappaa aikaa jutelemalla tääl niitä näitä?
598
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Olen panoseuraa vailla. Mikäs siinä, alotetaa vaa.

Äänestä

Minkä ikänen oot?

Äänestä

Olen panoseuraa vailla. Perus teini joka trollaa tääl nii et kaikki ärtyy... Sanottaisko et 12-16 v, jokin niist.

Äänestä

Olen panoseuraa vailla.

Äänestä
  • en usko

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Jokubody kirjoitti:

Olisko tääl ketään joka haluais tappaa aikaa jutelemalla tääl niitä näitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu