Vaihtelu virkistää. Olen viime aikoina vaikuttanut jollain muulla keskustelupalstalla kuin tällä. Päinvastoin kuin yleensä, olen sortunut eri nimimerkin (rekisteröimättömän) kuin omani käyttöön. Tämä on ollut hauskaa.
Nyt kun täällä on pilvin pimein näitä valopäitä, niin lupaankin erityispalkinnon sille mikkihiirelle, joka löytää viimeaikaisen analyysini. Laatu on tottakai Susianalyysin luokkaa, sehän on MInusta lähtöisin.
Tehtävä mikkihiireille
17
277
Vastaukset
- Että se jaksaa...
....
- 2+1
Kiinostaa kuin kilo pask...sinun lyysisi.
- Seinäkello1
Tästä anaalikon tekstistä tulee mieleen, että kirjoittaja on läski pervo, samanlainen kuin Gamer elokuvassa. En tiedä sitten miksi?
http://www.youtube.com/watch?v=cZL2vu6kXzQ - Persaukko
Heh heh.. Ärsyttääköö.. Heh heh... Vaihtelu virkistää... Pilvin pimein... Heh heh... Ärsyttääköö...
No niin, tyhjän parkuja purskahteli tuskissaan. Ei se ainakaan minun vikani ole, kun äitisi pelkää sutta. Ja isoisoäitisi se vasta oikea pelkuri onkin. Vielä haudassaan märisee susien kaameutta.
- Seinäkello1
Susianalyytikko kirjoitti:
No niin, tyhjän parkuja purskahteli tuskissaan. Ei se ainakaan minun vikani ole, kun äitisi pelkää sutta. Ja isoisoäitisi se vasta oikea pelkuri onkin. Vielä haudassaan märisee susien kaameutta.
Voi vitsi, nyt kyllä heitit pahan:D
Tais anaalikkoa kirpasta todenteollaXXDD Seinäkello1 kirjoitti:
Voi vitsi, nyt kyllä heitit pahan:D
Tais anaalikkoa kirpasta todenteollaXXDDEikö sulla hävetä oma itsesi ja alkuperäsi? Mädäntynyt vanha muori vielä jaksaa vinkua susien kaameutta. Ja entäpäs vielä vanhemmat isomuorisi. Märyä ja parkua on riittänyt. Isistäsi ei kehtaa edes puhua. Pelkurijuoppoja kaikki.
- Seinäkello1
Susianalyytikko kirjoitti:
Eikö sulla hävetä oma itsesi ja alkuperäsi? Mädäntynyt vanha muori vielä jaksaa vinkua susien kaameutta. Ja entäpäs vielä vanhemmat isomuorisi. Märyä ja parkua on riittänyt. Isistäsi ei kehtaa edes puhua. Pelkurijuoppoja kaikki.
Taisi käydä ylpeyden päälle ensimmäinen viestiniXD
Missä V#####A ne kuvaukset isästäni viipyy vai vetikö hiljaseksi? Seinäkello1 kirjoitti:
Taisi käydä ylpeyden päälle ensimmäinen viestiniXD
Missä V#####A ne kuvaukset isästäni viipyy vai vetikö hiljaseksi?Mitäpä semmosesta juoposta susipelkurista on paljon kerrottavaa.
- Seinäkello1
Susianalyytikko kirjoitti:
Mitäpä semmosesta juoposta susipelkurista on paljon kerrottavaa.
Vai olet oikein analyytikko. Esitit minulle väitteen, johon vastasin vastaväitteen. Vastaukseksi sain tämän kommentin, jossa isäni onki enää pelkkä juoppo.
Mikäli olisit analyytikko, olisit myös sanavalmiimpi vastaväitteitä kohtaan. Nyt vain jankutat juoppoa, susipelkuria ja vinkumista. Kannattaisi vaihtaa käyttäjänimi mieluummin mikki hiireksi kuvastaisi sinua paremmin. - Hehhehhehhehehehehh
Susianalyytikko kirjoitti:
Mitäpä semmosesta juoposta susipelkurista on paljon kerrottavaa.
Eläpä hakkoo akkoos tuas hullu vaikka kuinka viduddas.. Heh heh..
- Njehhehh
Susianalyytikko kirjoitti:
No niin, tyhjän parkuja purskahteli tuskissaan. Ei se ainakaan minun vikani ole, kun äitisi pelkää sutta. Ja isoisoäitisi se vasta oikea pelkuri onkin. Vielä haudassaan märisee susien kaameutta.
Ärrrrsyddäääköööööö... Hehheh..
- Seinäkello1
Minulla ei henk.koht ole mitään susia vastaan eli en nyt oikein ymmärrä tuota susipelko hommeliasi mitä, jota tyrkytät joka kommentissa.
Ja voit puhua isistäni, koska en ota kommentejasi vakavissa, vaikka kuinka rumasti sanoisitXD - T. mikkihiirei
yrititkö ehkä sanoa Mikki Hiirille? Siinä lieneekin varmaan syy miksi tuota hermoripulia ei oikein tavallisella järjellä varustettu yksilö voi käsittää....
Sinusta puhuttaessa minä kirjoitan mikkihiiri. Olet niin pikkunen vikisijä, etten isoja kirjaimia sinuun tuhlaa. Sen sijaan Minä olen Susianalyytikko, Suden ja Luonnon ystävä.
- RYIKLIKANS
Vastatehtävä, kun kirjoitat nimimerkkini aakkoset oikeassa järjestyksessä Suomi24-hakuun, kone tuuppaa kolme sivullista hakutuloksia ALoittajan aikaansaannoksia, sopinee kysyä, oletko Sala-fisti?
Mikkihiiri olikin jo ehtinyt aloittajan aivoituksen ratkaista. - kyselijä
Taikasana hakuun on LASINYRKKI, heeheh, voinepahan ollakin salafisti.
Onko hänen elämänsä toisaan noin ankeaa, mitä ilmaisuillaan antaa ymmärtää tulkittavaksi? No, kaikki kukkaset kukiksikoot.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eutanasia - miksi eläimelle sallitaan armokuolema, mutta ihmiselle ei?
Olen pitkään ihmetellyt yhtä asiaa Suomessa. Kun koira kärsii parantumattomasta sairaudesta ja kovista kivuista, eläinlä1311315Veli Sofia teki urosmehiläisen työn
Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa373853Unisex-vessat
Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu1093009Sosiaalidemokratia romahtanut kautta maailman
nuoret eivät enää kannata järjetöntä aatetta, joten demarien täytyy hakea kannattajia mamuista. Ruotsin sos.demit jo kie1192374Miksi Seta ja Sofia Virta ei vaadi muslimeita kunnioittamaan priden-arvoja?
Kuten tiedetään niin islam ei hyväksy sitä mitä pride edustaa. Seta-pomo Mikkonen nosti hirveän äläkän kun yksi tepsin812035Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista
Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh1961761Sofia Virralle täydet 12 pistettä!
Kun ei jäänyt mukaan vähemmistöjen sortamista epäsuorasti tukevaan joukkueeseen. Urheilijoiden pitäisi olla esikuvia.2991006Miksi Hotelli Kainuuta dissataan?
Ihmetyttää tämä jatkuva yhden yrityksen arvosteleminen. Ikäänkuin mikään ei olisi hyvin. Kuitenkin yritys työllistää, ta17770Toisten elämän moralisointi
Eikö kukin voisi keskittyä lähinnä omaan elämäänsä? Jos jollakulla muulla on tunteita, ajatuksia, tai tekoja oman suhte143725- 53699