Tulkaa kurkkaamaan ja linkatkaa myös omanne!

e55i

Heipsansaa!

Osoitteesta http://e55i.blogspot.fi löytyy minun blogini. Olen tänään juuri tehnyt postauksen siitä millainen blogini tulevaisuus on (mitäs kaikkea sielä ilmestyykään jatkossa jne)! Lyhyesti kuitenkin: Lisään kotitekoisia vinkkejä (esim. hiuksille) viikottain, kerron arjestani, sekä lisäilen postauksia asuntooni liittyen, siitä millaisilla ratkaisuilla saan oman unelma-asuntoni. :) Postaan joka päivä!

Olisin myös kiinnostunut teidänkin blogeistanne, koska lukulistalleni en ole löytänyt kovin montaa blogia! Pistäkää linkkiä ja pientä selostusta.

10

163

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Meaamilda
    • ellajepa
    • ilmaista 98

      Mainosta sivustojasi täysin ilmaiseksi!

      Voit myös ansaita rahaa tutustumalla muiden sivustoihin!

      Rekisteröidy ilmaiseksi täällä: http://www.klikkaaja.net/?ref=1

    • Christina.
    • Jalkapalloa, perhe-elämää, mitä milloinkin...

      http://matkailuajakotielamaa.blogspot.fi/

    • työtön luuseri

      http://tyotonluuseri.blogspot.fi/

      Olen pitänyt tätä blogia kohta viisi kuukautta ja lisää lukijoita kaivataan. Perhe-elämää, tunteita, mielipiteitä, harrastuksia... Aiheiden kirjo on laaja, vaikka toki nykyinen elämäntilanteeni eli työttömyys ja työnhaku on monissa postauksissa punaisena lankana.

    • jultsuu
    • rf3r4x
    • suviih1

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      251
      9334
    2. Kunnissa - siis myös kaupungeissa - viihtyvät ovat kommunisteja

      Nehän ovat osa yhteiskunnan tuottamia instansseja, joista on vain haittaa veronmaksajille ja yrittäjlle, kuten ollaan ve
      Kommunismi
      5
      2801
    3. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      209
      1932
    4. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      105
      1920
    5. SDP todellisuudessa pahin pettäjä koskaan - se syyllistyi valtiopetokseen 1918

      kun aloittivat kapinan maan laillista valtiojärjestystä vastaan. Punaiset saivat tukea Neuvosto-Venäjän bolsevikeilta,
      Maailman menoa
      64
      1408
    6. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      139
      1401
    7. Iski taas katumus kun en jutellut sun kanssa

      Silloin kun halusit. Mutta en enää voi sille mitään, en saa muutettua sitä hetkeä..
      Ikävä
      128
      1317
    8. Kyriake=Kirkko

      Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko
      Kaste
      93
      1006
    9. Uusi mahdollisuus

      Mitä tekisit toisin, jos saisit siihen mahdollisuuden?
      Ikävä
      71
      911
    10. Odotanko ihan

      Turhaan jotain välillemme?
      Ikävä
      40
      828
    Aihe