Acapulco 28.3. ->

Siis onko tuohon aikaan muilta palstalla käyviä lähdössä ja samaan hotellikompleksiin? Alle 2 viikkoa lähtöön eikä mitään lisädokumentteja saati aikatauluja tullut. Mutta kysymällä selviää varmasti ja matkaan ovat kaikki päässeet, kun ei muutakaan ole kuulunut. Kivoja matkakertomuksia on ollut ja kiitos niistä.
2159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hei! Olemme lähdössä 21/3 samaan Acapulco hotelliin ja vasta tänään ,17/3 tuli nettiin tietoa lentoajoista ja kehoitus monistaa aikaisemmin saatu Traveldocument jossa ei ollut vielä tietoa silloin lennoista.Joten aika myöhäiseksi jää tiedotus.Lentoyhtiö,Onur Airlines,turkkilainen.Olemme lentäneet sillä aikaisemmin Turkin matkoilla.Hyvää matkaa teille myös!

Äänestä
  • Eipä ole kuulunut mitään lennoista. Otan huomenna yhteyttä. Joo, Onur air on ihan hyvä. Mietin vain mitä ottaa evääksi, kun ei ole ruokatarjoilua, se on tuo oma napa niin lähellä :D Tai voisitko ne laittaa tähän, voihan olla etten saa heti vastausta?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Acapulcoon_ kirjoitti:

Siis onko tuohon aikaan muilta palstalla käyviä lähdössä ja samaan hotellikompleksiin? Alle 2 viikkoa lähtöön eikä mitään lisädokumentteja saati aikatauluja tullut. Mutta kysymällä selviää varmasti ja matkaan ovat kaikki päässeet, kun ei muutakaan ole kuulunut. Kivoja matkakertomuksia on ollut ja kiitos niistä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu