En ole asunut Suomessa pitkään aikaan, joten en ole oikein perillä näistä Suomen reseptilääkekäytännöistä. Olen nyt Suomessakäyntini aikana vieralemassa ihan muun alan erikoislääkärillä. Voinko pyytää samalla lääkäriä kirjoittamaan minulle reseptin Viagraa tai korvaavaa lääkettä varten?
Reseptin hankkiminen
naamio2
6
546
Vastaukset
- helppoa ja halpaa
Kyllä voit.
- suomessa vaan
ihme käytäntö että vaikka sulla ei muna seiso niin ekaksi ruvetaan ronkkimaam persettä ennenkuin annetaan reseptiä. Kantsii tilaa intiasta tai hae virosta
- ahtum1
sen 12 kpl kirjoittaa lähes joka lääkäri ensi hätään kun vain uskaltaa kysyä.
ehdottaa sitten jatkossa kääntymään oman lekurin puoleen.
- lolli
Ei ronkita persttä älä usko
- pepun tyydyttäjä
Sildenafiili maksaa 16€,halvempi kuin viagra.
- 35555450545064
Sildenafiili maksaa 1,60€ per 100 mg.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1156996Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1084757L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa564010TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a133354Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6982100Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2401469- 661368
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581338Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j531296Viesti miehelle
Nyt vastaa oikea taa´app. Ainoastaan puhelimitse voidaan selvittää asioita, mutta tuskin sitä haluat kaiken halveeramise12982