muita joita, sidottu ja alistettu

muita joita alistettu tai sidottu ??
10282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Kuka on tehny?

Äänestä
  • pari kaverii sitonu mut ja alistanu

    Äänestä

Tarkemmin?

Äänestä

tykkäätkö BDSM?

Äänestä
  • hä ??

    Äänestä

Tässä tänä syksynä:(
Olin menny ihan normisti vessaan ja sit siel oli ollu kaksi ihan randomii jäbää jotka/toinen sito muhun narun suuhun ja alko työntää munaa suuhun:(
Myöhemmin varmaa viiden minsan pääst ne juoksi vessast ja jäin yksin selvittelee suunaruu ja lähin koulusta mut nykyää asutaan eri paikkakunnal :)
EI oo mikään trolli lukee IltaSanomissakin >:'(

Äänestä
  • linkkiä?

    Äänestä

  • Ne jätkät on homoja tulivat kaapista väärällä hetkellä. Vitun hinttiluuseriraiskaajat.

    Äänestä

laita linkki! hain eikä löytynyt MITÄÄN!!!

Äänestä

Tuo on raiskaus josta saat mittavat korvaukset kun viet asian oikeuteen. Ota yhteyttä rikosuhripäivystykseen tai kerro jollekin läheisellesi asiasta. Tuo on seksuaalista väkivaltaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


poika 16v kirjoitti:

muita joita alistettu tai sidottu ??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu