Otsikko kertoo oleellisen.
Noloimmat/ällöttävimmät uimahallikokemukset?
4
419
Vastaukset
- aeteat
Uimahalli on siisti paikka. Ei siellä mitää ällöttävää tapahdu
Onhan niitä. Harrastin kilpauintia muutaman vuoden penskana. Aluksi harrastin värillisten uimalasien kanssa, kunnes ne hajosivat ja ostin uudet. Kirkkaat läpinäkyvät, ei sinisiä tai vihreitä tai violetteja.
Vieressä oli usein mummojumppa. Havaitsin pian, että silloin tällöin jumppaajan ympärille ilmestyi keltainen pilvi siihen lantion ympärille. Arvelivat kai viisaasti itsekseen, että eihän sitä kukaan huomaa vedessä.
Kotiin tullessamme juttelimme kaverini kanssa "hassusta sedästä" jonka uimahousut olivat ihan liian väljät. Sedällä oli vahingossa aina munat paljaana, arvelimme. Isä kuuli ja ymmärsi tietysti meitä paremmin mikä setä se sellainen on, ja soitti raivoissaan uimahalliin, että siellä on joku mies joka altaassa esittelee itseään.
Juu, ja pari kertaa joku on tietysti yrjönnyt altaaseen. Muuten ihan kiva harrastus. Mut tässä ei menty sinne pukuhuoneen ja pesuhuoneen puolelle vielä ollenkaan.- ;-)98
Itse olin joku 10 vuotias, isä ja minä menimme uimahalliin myöhään illalla ja olimme viimeisten joukossa pukukopeilla kyseisenä päivänä.
Kun isä oli jo suihkuilla, otin vaatteitani pois ja kun olin valmis, nuori naissiivooja putkahtaa sisään ja siinä tuli ensimmäinen tajunta elämässäni siitä että miten kauniita naiset ovat ja siitähän patkahti seisokki, siivooja naureskeli ja juoksin suihkuille.
- Kylpylätörmäilijä
Olin joskus pienempänä kylpylässä ja laskin liukumäestä,noh törmäsin sitten erään tyypin selkään,Se tyyppi laski hitaasti poikansa kanssa ja mä tuun ja lasken sen selkään,nolotti silloin nyt sille voi jo nauraa XD(-:
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1383829Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3362964Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt81865Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa51598Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41079- 71934
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar38864- 44774
- 65741
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat22708