mistä löydän tällase pojan...?

12-13
huumorintajune
yli 159cm
söpö
ihana
asuis etelä-suomes ja mahdollisesti vois joskus tulla junalla?
479
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onks Sul kikkii?:)

Äänestä
  • Tääl ois ;) laita kikkii

    Äänestä

  • mitä vittua? :D mä oon 19.

    Äänestä

  • poika 13v kirjoitti:

    Tääl ois ;) laita kikkii

    Katryyh1

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

12-13
huumorintajune
yli 159cm
söpö
ihana
asuis etelä-suomes ja mahdollisesti vois joskus tulla junalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu