Olin Olasta pois jonkin aikaa ja kuulin että Assi on siirtynyt " Tuon puoleiseen"
Rauha muistollesi.
Rauha muistollesi.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Kauniisti sanottu.Tunsitko "urppia" muutti sittemmin nimensä Paavoksi.Hän myös tossa vähän aika sitten siirtyi "tuon puoleiseen" .Rauha hänenkin muistolle.
Kyllähän Urpin tunsin - Hänkin siis siirtynyt " Tuon puoleiseen"
Tuosta nimenvaihdoksesta en ollut tietoinen. Tosiaan rauha hänenkin muistolle.
Tainnut " kato " olla aika kovaa heidän keskuudessaan?
Siis KYLLÄ,täältä on niiiiiiin paljon lähtenyt porukkaa,että mahdoton näin yht`äkkiä kaikkia edes muistaa.Olitko kauankin täältä pois?
Vuonna 99 lähdin ja silloin kylänraitilla oli ukkoa ihan toiseen malliin kun nyt.
Oho.Olit kauan poissa,olisi mukava tietää,että mikä sai sinut palaamaan tänne ?? Juu,kyllä tossa ajassa on mennyt,monen monta heppua jo,tuntuu että joku lähtee tämän tästä.
Onhan se pitkä aika olla pois. No nyt on jo ikääkin, tuolla pääkaupunkiseudulla olin ja tänne palasin halvempien asumiskulujen ja paikkakunnan rauhallisuuden takia.
Että piti sitten pilata tämäkin keskustelu,voi kuinka lapsellista,en paremmin voisi sanoa !!!!!!!!!! Moisille hölmöille pitäisi olla ihan oma palstansa.
Täällä on joku kaappihomo jonka pitää joka ketjuun tulla puhumaan homoudesta (an)
Tykkäsikö miehistä eli oliko homomies?