Mun pienimmän uros hiiren jalassa, on punanen patti. Joten auttakaa! Mua pelottaa että se on kasvain. :( :(
Vastaukset 4
Kasvain on ihon peittämä, kauttaaltaan ihon alla oleva möhkyrä, joten punainen ei kuulosta kovin kuvaavalta. Ne tulee yleisimmin keskivartaloon, eikä jalkoihin. Voi olla myös paise tai joku ihan muu näppylä. Pystytkö lataamaan kuvaa siitä mihinkään? Muuten suosittelen näyttämään eläinlääkärillä, että tiedät mikä se on.
- Tihku
Mun hiirille on yleensä tullu kasvaimet ns. lonkan alueelle tai etujalat taakse ns. kainaloon. Myös ihokasvain ilmestyi yhdelle urokselle kaulaan.
- vastaus1
Ei se varmaan oo kasvain,ja ei kai sulla oo monta urosta samassa häkissä?
- VASTAUS1
se voi johtua siitä jos sulla siis on monta urosta samassa häkissä.Jos on.Niin sitten sun kannattaa myydä tai antaa osa pois niin että sulle jää 1.Tai sitten jos osa tulee hyvin toimeen keskenään niin ne sä voit jättää itsellesi.Vastaa tähän nopeesti koska mä voisin sitte antaa sulle hyviä neuvoja.Mä en nyt ala viisastelemaan tässä mutta sanoin vaan koska mä oon pitäny hiiriä lemmikkinä jo ainakin yli 7 vuotta.Niin multa voi kysyä neuvoa hiiriin liittyviin asiohin.VASTAA JOOKO!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 402526
- 52966
- 65889
Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa
Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t53787Kuuleppas
ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää227743T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin10664- 49614
Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne81607- 65603
- 47597