Mun pienimmän uros hiiren jalassa, on punanen patti. Joten auttakaa! Mua pelottaa että se on kasvain. :( :(
AUTTAKAA!
4
123
Vastaukset
Kasvain on ihon peittämä, kauttaaltaan ihon alla oleva möhkyrä, joten punainen ei kuulosta kovin kuvaavalta. Ne tulee yleisimmin keskivartaloon, eikä jalkoihin. Voi olla myös paise tai joku ihan muu näppylä. Pystytkö lataamaan kuvaa siitä mihinkään? Muuten suosittelen näyttämään eläinlääkärillä, että tiedät mikä se on.
- Tihku
Mun hiirille on yleensä tullu kasvaimet ns. lonkan alueelle tai etujalat taakse ns. kainaloon. Myös ihokasvain ilmestyi yhdelle urokselle kaulaan.
- vastaus1
Ei se varmaan oo kasvain,ja ei kai sulla oo monta urosta samassa häkissä?
- VASTAUS1
se voi johtua siitä jos sulla siis on monta urosta samassa häkissä.Jos on.Niin sitten sun kannattaa myydä tai antaa osa pois niin että sulle jää 1.Tai sitten jos osa tulee hyvin toimeen keskenään niin ne sä voit jättää itsellesi.Vastaa tähän nopeesti koska mä voisin sitte antaa sulle hyviä neuvoja.Mä en nyt ala viisastelemaan tässä mutta sanoin vaan koska mä oon pitäny hiiriä lemmikkinä jo ainakin yli 7 vuotta.Niin multa voi kysyä neuvoa hiiriin liittyviin asiohin.VASTAA JOOKO!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Karhuryhmä
Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?303562- 963256
Raisionkaaren koira hyökkäys
Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim893097- 773078
"Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"
Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m672975Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti
Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.862708- 352520
- 662416
Satuit vain olemaan
Ensimmäinen joka avasi minussa sen nähdyksi ja rakastetuksi tulemisen puolen. Pitäisi vain muistaa että et ole ainoa. Se432265- 882042