Apuja siis tähän ongelmaan...
Haluaisin hypnotisoida itseni sellaiseksi että jos joku vaikka napsauttaa srmiaan niin minä tottelen sen pillin mukaan tai jtn.. Vastaavaa kokemusta kellään??
miten voisin hypnotisoida itseni???
4
139
Vastaukset
- kloroformi
Voithan sinä keskenäsi ihan vain päättämällä päättää, että tottelet jotain ihmistä kritisoimatta häntä yhtään. En tosin oikein käsitä miksi tekisit niin, paitsi jos olet taaperoiässä (mitä epäilen kirjoitustaitojesi perusteella).
- jo entinen
Kirjoitit:
"Haluaisin hypnotisoida itseni sellaiseksi että jos joku vaikka napsauttaa srmiaan niin minä tottelen sen pillin mukaan tai jtn.. Vastaavaa kokemusta kellään??"
On kokemusta. Mutta ei siihen tarvita hypnoosia, mene naimisiin.
- liian tylsistynyt
Kyllä joo olen 13 ja siis vanhempieni pillin mukaan ja kavereiden ja että saisin rohkeutta
- kloroformi
Tarkoitin että et vaikuta taaperolta koska osaat kirjoittaa :)
Leiki että uskallat ja kohtaa rajasi ja pelkosi. Opit sitä kautta enemmän elämästä kuin sillä, että joku ohittaa itsekriittisyytesi ja sanelee, mitä sinun pitää tehdä. Usko pois vaan, muutkin jännittävät ja pelkäävät mokaamista ja sitä miltä näyttävät kavereiden silmissä, mutta pelkkiä sätkynukkeja ei arvosta kukaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai1049719Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki774982Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.664749Persuja ei aluevaltuustoissa näy
Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.53243Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j92451Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.1061696- 451468
Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet
🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.531441Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota591408Heräsin taas sinä mielessä
Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?651331