minkä pituisia peniksiä täälllä olevilla homoilla on ois kiva tietää ihan mielenkiinnosta
peenis
144
25361
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
17,5 cm pitkä ja 5 cm levee
ok missä päin olet
Espoon ja Turunväliä pyörin..
Laita viestii ku oot espoos ;)
Paksuudesta ei tietoa, mutta pituutta on noin 18-19 cm (riippuu päivästä). Ikää on vähän päälle 20. Ei tuosta koosta kannata murehtia.
Paksuudesta ei tietoa, mutta pituus on noin 18-19 cm (riippuu päivästä). Ei tuosta koosta kannata murehtia.
ei niin hyvän pitunen
11/4 eli pieni on, mutta on kelvannut ;)
Ihmettelin, kun eräs ent. kamuni ilmoitti kalunsa pituudeksi jotain 25-30 cm. Mutta sitten selvisi, että mittasikin anuksesta klaun kärkeen, koska kalun juuret kuulemma lähtivät jo anuksesta.
Se siitä- ja sen pituudesta!
17cm pitkä ja ympärys on 13cm (mittanauhalla) mutta päältä katsottuna leveys n.5cm
biman21 sulla heikko matikka :)
Mitä kohtaa et ymmärtänyt?
Oon 12 ja 11 seisokissa
Vaude :)
se on kuule ihan hyvän kokoinen :)
Kiitos :)
Siis oon 12 vuotta
Kaipa minäkin sitten vastaan. Kerran oon mitannut, mutta silloin oli ainakin seisokissa 17cm. En tiiä sit kuinka pitkä on levossa. Paksuuttakaan en tiiä mut kai se on ihan perus mallinen. Ois kauheeta jos ois liian iso muna ni ei vois panna ketään ku sattuu sitä pantavaa niin paljon :/
Tää on kai iha sopiva.
18cm ja 15v. Se onki sit mahtavaa ku tulee seisokki sillo ku ei sais
Ainahan sen seisokin voi hoitaa tai hoidattaa pois ;)
Onko 12cm liian pieni?
No ei todellakaan.Yleensäkään ei meillä homoilla toi koko niin vaikuta,vaan se miten suhde synkkää.
Olen myös huomannut. Naisille tuntuu olevan tärkeämpää koko ;)
Kaluun kandeisi tehdä seisokissa tussilla joku mitta-asteikko, jotta tietäisi kuinka syvälle kairaa. Ootteko samaa mieltä?
Eiku tatuoimalla