Passatin sumuvalot

Olen harkitsemassa sumuvalojen hankkimista näkyvyyden parantamiseksi "heikoilla" keleillä. Minkälaiset sumuvalot (malli ja hinta) olisi mielekästä asentaa passatin -03 keulalle ja mistä ne kannattaisi hankkia asennuksineen Oulun seudulla (vai voiko ne asentaa itse?).
2401
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ot - mutta muista sitten kun sopivat valot löydät, että ei koskaan taajamassa. Ei vaikka sataisi paskaa ja olisi kuinka sakea sumu tahansa, ei ole sallittua. vaikka ei kyllä uskoisi kun noita pellejä sumareineen vastaan ajelee päivittäin.

Äänestä

Näkyy olevan Hellalla micro de valot myös passattiin, itsellä kyseiset golf IV:ssa. Voi asentaa itse, kun ostaa mallikohtaisen sarjan, jossa on hyvät asennusohjeet. Asialliset valot kokoon ja hintaan nähden.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Valopää kirjoitti:

Olen harkitsemassa sumuvalojen hankkimista näkyvyyden parantamiseksi "heikoilla" keleillä. Minkälaiset sumuvalot (malli ja hinta) olisi mielekästä asentaa passatin -03 keulalle ja mistä ne kannattaisi hankkia asennuksineen Oulun seudulla (vai voiko ne asentaa itse?).

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu