Elisa shopit espoo entresse

Todella huono asiakaspalvelu. Ensin joutuu jonottamaan puoli tuntia, vaikka jonoa ei ole. Ja sen jälkeen joutuu kuuntelemaan ylimielistä asiakaspalvelijaa. En suosittele ja suosittelenkin että kaikki elisa/saunalahden asiakkaat vaihtavat operaattoria.
1249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hei,

ikävä kuulla, että olet ollut tyytymätön saamaasi palveluun liikkeessämme. Halutessasi voin jättää kyseiseen liikkeeseen palautteen asioinnistasi. Asiakaspalautteeseen tarvittaisiin vaan hieman tarkempia tietoja, jotta sen pääsen lähettämään eteenpäin.

Susanna / Saunalahden Palstatiimi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Paskaa saa muu.... kirjoitti:

Todella huono asiakaspalvelu. Ensin joutuu jonottamaan puoli tuntia, vaikka jonoa ei ole. Ja sen jälkeen joutuu kuuntelemaan ylimielistä asiakaspalvelijaa. En suosittele ja suosittelenkin että kaikki elisa/saunalahden asiakkaat vaihtavat operaattoria.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu