Oletteko syöttäneet koirillenne Canagan tai Hill´s i/d ruokaa? Onko minkälaista?
Hyvä nappula
2
135
Vastaukset
- Hill's kyllä
Koirani söi Hill's Id Caninea, joka on tarkoitettu herkkävatsaisille/ruoansulatusongelmista kärsiville. Siihen toimi koirallani tosi hyvin, oli ainoa nappula jolla koiran vatsa pysyi hyvänä, ja oli maistuvakin, ei koira ainakaan koskaan nirsoillut sen suhteen. Jotkut haukkuu Hill's ruokien ravintosisällön, itse en silloin muutama vuosi sitten siihen sen enempää tutustunut. Oltiin koiran kanssa molemmat tyytyväisiä. Jos haluat lihapitoista, hanki jotain muuta. Jos haluat herkkävatsaiselle sopivaa, suosittelen Hill'siä.
- lapinpossu
Meillä syödään Canagan free run chickeniä. Se on hyvää, nyt 2v. sitä syötetty ja on ollut tasalaatuista. Ja maku ilmeisesti on hyvä sillä meidän nirso koira sitä syö mielissään. Se ei sisällä viljoja ja proteiini tulee käsittääkseni suurimmaksi osin lihasta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2387141IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its1883842- 1711775
Vihjeitä kaivatusta
Mitkä numerot liittyy sun kaivattuun? Osa puhelinnumeroa, kengännumero tai vaikka asuinpaikan koordinaatit (😊)721605- 701134
- 1341112
Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61027Lieksa missä syy?
Kun viranhaltijat irtisanoutuu tehtävistä? Museonjohtaja irtisanoutunut. Sivistysjohtaja lähtökuopissa ja Lieksan Kiinte128936Martina Jeopardyssa
Telkusta tulee mainos ohjelmasta, missä vilahtaa Martina. Ai vitsi odotan sitä jaksoa, missä Martina on. Pääsee taas näy205914- 102863