akupiste hollolan salpakankaalla

Varis1

Järkyttävää,voiko ihmiset olla näin sairaita.Olen ollut asiakkaana,kun he olivat Lahdessa ja hoitola on asiallinen.Todella HÄPEÄN kun on pakko myöntää olevansa SUOMALAINEN.Näistä yrittävistä ihmisistä olisi monella kirjoittajalla paljon opittavaa.Ehkä näissä kirjoituksissa näkyy ne puutteet ,mielenterveysongelmaisten kohdalla,kun on vaikea päästä hoitoon.

6

306

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Olen viranom.itsekin

      Juuri näin! Hoitola, hoidot ja henkilökunta ovat asiallisia, yrittäjät ammattitaitoisia, siellä on hyvä käydä, eikä hoidoissa ole mitään seksuaalisuuteen viittaavaakaan, ja silti yritetään mustata heidän toimintaansa, toimintaa, joka on todella asiallista, ja nämä rasistiset törkeydet ja pila- ja vihapuheet loukkaavat niin yrittäjiä kuin heidän asiakkaitaankin. On annettava ne asiattomuudet viranomaisille ilmi sek´ä tekijät ja kirjoittajat vastuuseen. Se tulee onnistumaan ja sanktiot tulevat olemaan kovia, sen takaan!

      • Varis1

        Kiitos vastauksesta! Olen samaa mieltä,vastuuseen tulee kirjoittajat saattaa.Toimisiko sivun /ilmoita asiaton viesti, jos asiaa veisi eteenpäin?


    • Vakiasiakas

      Yritä sitä. En ole it-asiantuntija, mutta sivustoilla ovat seriffit jotka poistavat asiattomuuksia. En tykkää tuosta toisesta ketjusta alempana, jossa on asiattomuuksia.

      • antti auttavainen

        Ilmoitin poliisille. Kyseessä haitanteko ja kunnianloukkauksesta syyte.


      • Varis1
        antti auttavainen kirjoitti:

        Ilmoitin poliisille. Kyseessä haitanteko ja kunnianloukkauksesta syyte.

        Kiitos antti auttavainen!


      • antti auttavainen
        Varis1 kirjoitti:

        Kiitos antti auttavainen!

        Tee sinä samoin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ny se loppuu ( Kuhmo)

      Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.
      Kuhmo
      99
      3161
    2. Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan

      Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt
      Kemi
      49
      2571
    3. Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki

      Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.
      Ikävä
      53
      1399
    4. Mitä tuot pöytään parisuhteessa?

      Siinäpä se kysymys on otsikossa. Mitäpä siis tuot/toisit pöytään parisuhteessa? Oletko mies vai nainen? Koetko sen mitä
      Sinkut
      335
      1170
    5. Mille kirjaimelle

      toivotat hyvää yötä , kuka on mielessäsi kun menet nukkumaan?
      Ikävä
      43
      1131
    6. Äimän käki

      Olen vähää vaille viisikymppinen mies, ja olen elellyt ilman parisuhdetta parisen vuotta. Nyt vihdoin ja viimein tuntuu,
      Sinkut
      154
      931
    7. Paikallinen autokorjaamo

      Kyllä alkaa vituttamaan, palvelua haluaisi niin jono ovelle ja yksi myyjä. Auto valmistunut kuntoon niin kukaan ei ilmoi
      Kuhmo
      11
      911
    8. Nainen, miten suhtautuisit

      Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?
      Ikävä
      58
      740
    9. 2 km on nykyään liian pitkä koulumatka

      Hesarissa päivitellään lapset joutuu nyt kulkemaan 2 km kouluun jösses. Ruostefillarilla tuo matka menee vaikka miten äk
      Lieksa
      54
      710
    10. Sinulle mies

      Kohtaamme jälleen kun on oikea aika. Sitä ei voi mikään eikä kukaan estää <3 <3
      Ikävä
      38
      695
    Aihe