Onko joku asunut Sonesta Inns nimisessä hotellissa? Olisin kiitollinen kaikista mahdollisista tiedoista. Esim. aamupalasta, allasalueesta, rannasta, kulkuyhteyksistä jne. Onko ilmastointi hyvä? Kiitos vastauksista, joita odottelen innolla. Matkakuume alkaa nousta, lähtöön enää 5 viikkoa!!!
Sonesta Inns
pipsa
3
4734
Vastaukset
- juntti
Kauhee läävä. Täynnä kirppuja ja luteita. Lämmintä vettä ei tule. Hotelli täynnä venäläisiä turisteja.
- pipsa
Kiitos tiedosta, täytyy kiireesti vaihtaa hotlaa. Onneksi on vielä kuukausi lähtöön, joten varmaan vaihto onnistuu.
- pippeli
oon ollu intiassa sen nimisessä hotellissa ja voin kertoa että meidän tähdissä 1 siellä 3tähteä. aamupalat ulkosalla kärpästen joukossa mutta aamupala hyvä. ihmiset mukavia hotellilla. hotellia ympäroi muuri jonka ulkopuolella kerjäläiset odottavat turisteja. älä odota liikoja paikasta jos nyt kyseessä on sama mesta. hyvää matkaa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 352196
- 841293
- 561278
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...351215- 631161
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39874Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.122759- 31721
Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan55565Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi21562