Mihin kannattaisi suunnistaa vappuna tai vinkkejä missä voisi löytää seuraa jätkistä? Gay baarit ei nappaa.
mitä tekis Vappuna?
Timotei90
18304
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Itse oon usein ollut heilumassa laivalla, oikeastaan voisi varata reissun!
Ei paha. Mille laivalle? Viikkarilla Tukholmaan?
Tukholmanristeilyt vaan kestää liian pitkään eli pe on työpäivä. Joko Grace tai Europa. Grace olis uudempi ja hienot hytit.
No ei kai sillä hytillä nyt oo mitään väliä? :) Mutta tuo pointti työpäivästä on kyllä hyvä.
Mä oon bf:n kanssa lähdössä Tallink Europalle.
Moi.Miten olisi voisitko lähteä kanssani ensi kesänä Isolle-syötteelle kaverikseni,olen 56v 166.67.btm.0449458223Sähköpostissa saisit kuvaa
Meillä kans risteily harkinnassa, tosin ajateltiin jo edeltävää viikonloppua, mutta Vappu-risteily alkoi kiinnostaa. Ei paha hinta!
hei oikeesti, pääsiäinenkin tulee eka! vaikka ei sillä, ihan hyvä suunnitella ajoissa. Mut seksiä pitää saada ennen sitä!
Avataan poikaporukassa mökkikausi ja pitkän ja kaiken kattavan, kaavan kautta.
Mökkikauden avaus ja grillaukset kuulostaa ihan sika hyvälle, mut varattin sit risteily ku en saanut frendejä meidän mökille. Eli Europa Vappuna!
t. neljä huliviliä
Pitäisköhä munki varata risteily vapux Europalle:)
Risteily varattu! Oon mustis farkuis ja Hard Rock Cafe New York paidalla varustettu!
Poikakaverin kanssa juodaan simaa ja syödään munkkeja ja jos hyvä tuuri käy, mennään kahdestaan niitten vanhempien siirtolaispuutarhamökille. Ellei niitten vanhemmat mene sinne.
On vaikeaa löytää paikkaa jossa saadaan olla kahdestaan ilman häiriötä. Mutta jos niitten vanhemmat menee mökille, sitten vain grillaillaan ensin ja myöhemmin ollaan kaupungilla.
Minkäikästä porukkaa om menossa, ja minkäikäiset on nounou?
Ollaan molemmat 15-vuotiaita. Ihan kahdestaan mökille päästään :)
Syön itseni ähkyyn grilliherkkuja. Täydellinen aloitus kesälle.
Vallaton vappu-karnevaali kapitalismia vastaan Tampereella
miten sen muotoilisi, laivalle, B-luukusta sisään ja kakkonen on mun valinta? Helsinki-Tallinna-Helsinki risteily siis. Oma hytti, kaverit ei tiedä että oon gay.