Pitäisi varoa

apa3

4

122

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • GomorraGordon

      Mutta kun mä tykkään Pimeyden Kahleista. Jos rehellisiä ollaan niin mä tykkään pimeydestä ja kahleista ylipäänsäkin. Varsinkin noista kahleista tulee sellainen fiilis että... "SCHWING!" kuuluu vaan kun mimmi pistää kahleisiin ja ihan hiukkaisen vain läpsii peppua, Pimeyden puolesta taas voin sanoa että viihdyn pimeissä vaatekomeroissa ja niissä aikaa viettäessäni revin tavan takaa mustaa ilmastointiteippiä.

      Linkissähän nyt on vain sokeata ryssänpelkoa, tuota ryssänvihan matelevampaa astetta, sekä kyvyttömyyttä laskutoimituksien tekemiseen että eläinten oikeaoppiseen tunnistamiseen. Yhdellekään keskusteluun osallistuneista en manaisi onnellista loppua ellei Valvotusta pääsemisellä lasketa onnelliseksi.

      Hieman vakavammalla nootilla Venäjän on kristittyjen uskonnolisen kirjan varjolla mitä vakavammin aavisteltu (=profetioitu) hyökkäävän Suomeen aina vuodesta 1920 saakka. Hieman meni pieleen sillä Suomi hyökkäsi Venäjään ensin mutta tuskin tälläisestä pikkuseikasta kannattaa välittää. Tämän jälkeen kaikenlaisia vanhoja juttuja onkin sitten tilannekohtaisesti lämmitelty aina kun idänsuhteet ovat hiemankin viilentyneet.

    • miljön meller

      Paljonkos tuo Meller on kartuttanut tiliään herkkäuskoisten uskisten avulla?

    • Meller Shiat

      Melleri on paskkaa.

      SE sponsoroi Bob Larsonia jo 80 luvulla ja väitti että Kiss on jotain saattanaa vaikka siinä on kaksi juutalaista Gene ja Paul ja Gene ei edesä käytä mitään päihteitä vaan pelkästään nusssii naisia ja nyt se on aviossa.

      Jorg on tässä se normi ja Bob se kusettttaja. Karismaatikot kuten Melleri uskoo taikurien temppuihin.



      https://www.youtube.com/watch?v=DiP5OpgaO3E

      • Paavin Kussetuss

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ja taas ammuttu kokkolassa

      Kokkolaisilta pitäisi kerätä pois kaikki ampumaset, keittiöveitset ja kaikki mikä vähänkään paukku ja on terävä.
      Kokkola
      72
      6298
    2. Mitä siellä ABC on tapahtunut

      Tavallista isompi operaatio näkyy olevan kyseessä.
      Alajärvi
      138
      5692
    3. Helena Koivu on äiti

      Mitä hyötyä on Mikko Koivulla kohdella LASTENSA äitiä huonosti . Vie lapset tutuista ympyröistä pois . Lasten kodista.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      474
      3542
    4. Ovatko naiset lopettaneet sen vähäisenkin vaivannäön Tinderissa?

      Meinaan vaan profiileja selatessa nykyään valtaosalla ei ole minkäänlaista kirjoitettua tekstiä siellä. Juuri ja juuri s
      Nettideittailu
      113
      1944
    5. Kuvaile elämäsi naista

      Millainen hän on? Mikä tekee hänestä sinulle erityisen?
      Ikävä
      39
      1331
    6. Suomi vietiin Natoon väärin perustein. Viides artikla on hölynpölyä. Yksin jäämme.

      Kuka vielä uskoo, että viides artikla takaa Suomelle avun, jos Suomeen hyökätään. Liikuttavasti täällä on uskottu ja ved
      Maailman menoa
      387
      1310
    7. Et ilmeisesti aio enää ikinä olla tekemisissä

      Että näinkö se menee
      Ikävä
      68
      1118
    8. Sydämeni on sinun luona

      Koko ajan. Oli ympärilläni ketä oli niin sinä olet vain ajatuksissa ja tunteissa. En halua muiden kosketusta kuin sinun
      Ikävä
      47
      1014
    9. Trump ja Venäjä

      Huomasitteko muuten... Käytännössä ainoat valtiot, joille Trump EI eilen asettanut typeriä tariffejaan, olivat Venäjä ja
      Maailman menoa
      110
      952
    10. Jatkuva stressitila

      On sinun vuoksesi kun en tiedä missä mennään mutta tunteeni tiedän ainoastaan
      Ikävä
      54
      920
    Aihe