Ihan aluks, tiiän et tää ei kuulu tänne olleskaa, mutku tääl rakkaudes ollaa eniten :D mut siis kysymys olis et mistä te ootte hankkinu rippimekkonne ? Lol, kysymys on siis tytöille, ellei jotkut pojat käytä mekkoi ;D mutsiis kylhän niit mekkoi löytyy sillee, mut joko ne on sellasii nilkkoihin asti tai sit ne on nii älyttömän lyhyitä :D polvipituista etin siis xd linkatkaa jotai hyvii sivui ja tällee koska rippijuhlat on 2 kk päästä :O ja muute pitääko rippimekon olla oikeen hieno juhlamekko ? Vai voiko olla iha sellane 'vapaa-ajan mekko' ? eli siis onko noi juhlat hirveen tärkee :D ? Vastauksia oottelen, etukäteen iso kiitos vastaajille jos sellasia tulee :D !!
mistä rippimekko?
dreamer999
1
358
Vastaukset
- Anonyymi
Surullista että tähän ei ikinä vastattu.....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",175083Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1012311- 1351998
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee481868Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171670"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551266Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu113925Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää48841Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.303831Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24654