tytöille kysymys????????????????????????????????????????????????

Onko teillä tytöillä alapäässä kolme reikää vaiko kaks???kaipaan apuja.
93996
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Normaali tytön anatomia sisältää 3 reikää.

Äänestä

virtsaamiseen tarkoitettu reikä, vagina ja peräreikä, laske siitä:D

1Äänestä

Virtsa-, emätin- ja klitoriksessakin näyttäisi olevan reikä. Nuo kolme ovat siis naisen/tytön sukupuolielimen reiät.

Äänestä

Missä se kolmas reikä sijaitseee.eli se kusi reikä.koska en ole sellaista nähnyt

Äänestä

Pimppi kusirako perse

Äänestä

Kaks

Äänestä

Iha on 3

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


tietämätön kirjoitti:

Onko teillä tytöillä alapäässä kolme reikää vaiko kaks???kaipaan apuja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu