http://www.iltalehti.fi/uutiset/2014031118114130_uu.shtml
Huh huh, mikä lasku! Onneksi en itse lataa pornoa, mutta winhihhulit sitä kuulemma harrastavat. Lähes poikkeuksetta lataavat vielä omalla IP:llään pitääkseen latausnopeuden hyvänä!
Huh huh, mikä lasku! Onneksi en itse lataa pornoa, mutta winhihhulit sitä kuulemma harrastavat. Lähes poikkeuksetta lataavat vielä omalla IP:llään pitääkseen latausnopeuden hyvänä!
Vastaukset 9
Vanhimmat
Win aiheuttaa tunnetusti taloudellisia tappioita, ja nyt myös seksuaalisia.
Porno on ihanaa kun on kaunis nainen. Ruma ja maksullinen Windows erittää ruumiiseen inhoittavia hormoneja.
windows siis imee myös virusten lisäksi pornolaskuja postiluukusta sisään.:-)
Yleisesti on tiedossa, että pornoa lataavat juuri peräkammareissaan sudottelevat linukshihhulit!
Heiltä puuttuu normaali yhteys naisten kanssa ja nettiporno on heidän korvikkeensa siihen.
Tästä on ihan virallisiakin tutkimuksia olemassa, mutta ovat toki sen verran salaisia, että jokseenkin turha pyytää linkkejä.
Asiaa pukkaa, hyvä!
No niin, Kari, lopetetaanpas tämä säälittävä yksinpuhelu ja keskitytään olennaiseen!
Eli vedetään peukkugeneraattorista johto seinästä!
Vaikka tämä tohtori linux-jakomieli yrittääkin vedota jakomielisyyteensä ei se muuta sitä että hän on täydellisesti pihalla kuin lumiukko.
Mijardit windows tumbuttajat jotka hakevat kurjaan windows elämäänsä lohtua edes halvasta nettipornosta ovat näiden nettipornosivustojen vakioasiakkaita. Jopa siinä määrin että ystävälliset sivustojen ylläpitäjät ovat virittäneet sivustonsa juuri heitä varten. Niiden kautta on helppo liittyä melkein mihin tahansa bottiverkkoon jolloin tavallinenkin winidiootti voi tuntea siellä suljetulla osastolla kuuluvansa johonkin itseään suurempaan. Vaikka sitten bottiverkkoon.
Tri linux-jakomieli on tyypillinen suljetulle osastolle joutunut windows käyttäjä. Vuodesta ja päivästä toiseen altistuminen samoille ongelmille toimimattoman windowsin kanssa on liikaa vahvallekin mielelle.
Hänellä tilanne on vaan mennyt niin pahaksi että hän pyrkii jo samaistumaan hoitohenkilökuntaan minkä vuoksi hän nimittää itseäänkin tohtoriksi. Eräänlainen kotikutoinen versio Tukhoma-syndroomasta siis.
Päällimmäinen kysymys onkin kumpi on armeliaampaa : pitää häntä loppuelämänsä siellä suljetulla osastolla vai irroittaa hänet hellävaraisesti näppäimistöstä ja siirtää hänet saattohoitoon?
Päivän paras