Pilkillä

Vieläkö käytte pilkillä ja missä päin Kuhmoa. Itse kävin Niemisessä tänään. Sain nelisen kiloa isoja ahvenia. Yksi haukikin oli kiinni mutta pääsi irti avannon reunalla. Harmi.
3216
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

juu...parhaat pilkkikelit on vielä eessäpäin pohjoiskuhmoa pilkitän, aika huonosti on aporree on tullu,vuokista kuulemma saapi toisinaan aika hyvästi...

Äänestä

kyllä kävin nimittäin pilkkimässä emäntääsi kun olit kalalla, kairani upposi hyvin avantoon;=), sain tyydytettyö emäntäsi kun et itse siihen rahkene.

Äänestä
  • Kieliopista päätellen # tuppimuna # - - -

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kalakeit´´ kirjoitti:

Vieläkö käytte pilkillä ja missä päin Kuhmoa. Itse kävin Niemisessä tänään. Sain nelisen kiloa isoja ahvenia. Yksi haukikin oli kiinni mutta pääsi irti avannon reunalla. Harmi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu