Tapasin Adelen eräässä lesbojen seuranhaku illassa. Hänellä oli punaiset hiukset, musta coktail mekko, piikkikorot ja iltalaukku. "Hei. Kukas sinä olet?" kysyin kun hän tuli luokseni. "Adele," hän vastasi pehmeästi. Hänen suuret silmänsä katsahtivat vaatteitani ja hän sanoi: "Kiva mekko." Vilkaisi punaista nahkamekkoani ja hymyilin. "Kiitos."
Juttelimme koko illan ja pian päädyimmekin hänen asunnolleen. Joimme lasit viiniä ja hän laittoi kynttilät palamaan olohuoneessa. Pian hän painautui vasteni sohvalla ja hän kätensä laskeutui alapäälleni. Hän huokaisi ja painoi päänsä rinnoilleni. Taas huokaus. Minä silitin hänen rintojaan mekon päältä. Pian käteni eksyi hänen pyllylleen ja silittelin sitäkin. Hän nousi päältäni ja alkoi riisuutua. Minä tein samoin ja sitten olimmekin alasti lukuunottamatta korkkareita. Hän alkoi nuolla kielellään pilluani ja voihkin kovaa nautinnosta. Hän tunki kielensä sisääni ja kiljuin nautinnosta sillä sellaista suuhoitoa en ollut aiemmin saanut. Olin todella märkä ja samalla hieroin nännejäni, jotka olivat nautinnosta kovat.
Jatkuu...
Ah
clarissa2
5
6517
Vastaukset 5
- Anonyymi
Ei taida jatkua?
- Anonyymi
Tylsä,ei jatkoon
Päädyin tyttöjen keskinäisten koti bileiden tanssiosuuden jälkeen sänkyyn yhden mamu tytön kanssa. Muiden katsellessa.
Tyttö ei liiku käytännössä koskaan yksin. Sillä on joku aina esiliinana. Se oli serkkunsa kanssa meillä. Ne nuoli mun pillua kun jäätiin kolmestaan. Mäkin sain maistaa niitä.
- Anonyymi
marisari kirjoitti:
Tyttö ei liiku käytännössä koskaan yksin. Sillä on joku aina esiliinana. Se oli serkkunsa kanssa meillä. Ne nuoli mun pillua kun jäätiin kolmestaan. Mäkin sain maistaa niitä.
Posti toimii?
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "3551491- 1141206
- 1151075
- 116851
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh22847- 111822
- 18470
- 38454
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i93441- 36423