ÄO:n täytyy olla pahuksen matala, kun keskustellaan mitä keskustellaan ja valitaan yläpalkkiin mitä provoaiheita valitaan.
Paras kai jättää sivusto omaan arvoonsa, kun on kerran yhtä arvoton kuin Aller.
Miksi Suomi24 käyttäjäkunta on niin pahuksen tyhmää?
2
87
Vastaukset
- Suorat sanat!
Jaahas, noin paljon miinuksia ja kaiken lisäksi olin tosissani. Sen kun.
Olen silti yhä sitä mieltä että sivusto on yhtä tyhmä kuin Seiska ja suurin osa sen käyttäjistä yhtä tyhmiä.
Adios!- se uusiutumisesta
Ymmärrän mielipiteesi ja olen osittain samaa mieltä,@suomi24 ylläpito suosii juuri heitä jotka pilasivat aivan järkevän keskustelu palstan.Nyt tuo @suomi24 uudistuu pyörii etu sivuilla ja kaikki joiden äo on yli 10 on huomannut että se on vaan "silmän lummetta",onhan Porvoo palstalla haettu LUOTSIA jo yli vuoden??kun katselin paikkakunta palstoja niin löysin YHDEN jossa oli LUOTSI ja se toimi loistavasti siis positiivista ja negatiivistä keskustelua AJANKOHTAISISTA asioista ja massakopiot vuosien takaa poistettiin heti.Siis hyvää LUOTSIN toimintaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävä sinua
Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k395248- 853752
- 483145
- 623045
- 113025
Kesäseuraa
Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t562383- 411878
Kiusaaja otti yhteyttä, mitä tekisit?
Minulle kävi näin pari kk sitten. Olin aluksi todella ystävällinen. Sanoin, että olin jo unohtanut jne. Asia jäi vai1451848Tuksu on edelleen sinkku - nuori Joonas jätti!
Hihhahihhahhaahheee Joonas keksi hyvän syy. : Tuksu on liian Disney-prinsessa hänelle. (Mikähän prinsessa lie kyseessä….101825- 181751