Oi mikä uni

Näin unta, että olit torjunut minut vain siksi, että mulla on jo perhe... Taidan olla edelleen sinuun ihastunut... Oletkohan oikeasti hetero ;) ?
4288
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mikset ottaisi siitä selvää :) ?

Äänestä

Hmm.. Jos minun ihastuksellani ei olisi perhettä, olisin saattanutkin jo pyytää kahville :) Mutta toisaalta taitaa olla aika mahdoton "asetelma" ilman perhettäkin.. :(

Tietääkö hän ihastuksestasi? Et siis ole aivan varma, onko hän hetero?

Äänestä
  • Olen ilmaissut hänelle tunteeni ja hän sanoi olevansa hetero.

    Äänestä

Homma selvä siis

Äänestä

Kommentoi aloitusta


BiiWoman kirjoitti:

Näin unta, että olit torjunut minut vain siksi, että mulla on jo perhe... Taidan olla edelleen sinuun ihastunut... Oletkohan oikeasti hetero ;) ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu