"Kaikista autoista tulee vanhoina ooppeleita"

lepo

Niin se vaan menee :))

7

2021

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • -z-

      ei

    • lepo

      Paitti tietysti niistä jotka ovat sitä jo suoraan tehtaalta :))

    • OpElilla eteen päin

      Juu se on huomattu varsinkin mersun osalta kuinka nopeasti se muuttuminen käy. Sen takia ostinkin suosiolla uuden ooppelin ja olen tyytyväinen.=)

      • 1+1=0

        Vai että oikein akuntyhjenemistilastoa aattelit siteerata??

        Kommenttisi on kaikkein epäluotettavin.


      • älä_riko_autoja

        Kaikenmaailman huuhaa- ja pseudotilastoja julkaistaan aina luotettavalla suomi-, is-., il-, is- jne. mitälie-palstoilla. Niin kauan kun niistä unohdetaan ajetut kilometrit, ja millaiset rattimatit ja -lissut, ja minkälaisella ajokäytöksellä niitä sompaavat, voi nämä tutkimukset jättää omaan arvoonsa.


    • Zastavako

      Tosi on Opelissa ekana vesiohenteinen maali ja ongelmia oli . No muut tuli perässä Ja Opeli siirsi tuotantoa halvinpiin maihin ja ongelmia laadussa .No muut tuli perässä MB Toyota Volkkarit .OOppelit tänäpäivänä laadukkaimpia Astra ja Insignia. Ja muut merkit rypöö vioissa

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus

      Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki
      Maailman menoa
      207
      3576
    2. Mies, näen sinua hetken

      ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen
      Ikävä
      13
      3306
    3. Riikka Purra on ihana, jämpti

      Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä
      Maailman menoa
      65
      2519
    4. Antti Lindtman kiitti valtiovarainministeri Purraa

      Ministeri Purra kertoi ottavasa vastuun EU:n alijäämämenettelyyn joutumisesta. Hän myös sanoi tietävänsä, että Lindtman
      Perussuomalaiset
      9
      2165
    5. Henkilökohtaisia paljastuksia Dubaista - Kohujulkkis Sofia Belorf on äitipuoli ja puoliso!

      Tiesitkö, että Sofia on äitipuoli ja rakastava puoliso? Sofia Belorf saa oman sarjan, jossa seurataan hänen Bling Bling
      Kotimaiset julkkisjuorut
      45
      2006
    6. Suomalaisten enemmistö on (ateisteja / fiksuja / sosialisteja)

      Tai jokin noiden yhdistelmä, koska S-ryhmän markkinaosuus päivittäistavarakaupasta on yli 50 prosenttia.
      Maailman menoa
      6
      1888
    7. Sorsa: kuvaputki - Lipponen: kaasuputki - Marin: ryppyputki

      Nuo kolme demaria ovat poikkeuksia Suomen poliittisessa historiassa. Ovat ainoita, jotka ovat kyenneet nostamaan puolue
      40
      1708
    8. Mitä ajattelet

      Siitä henkilöstä jota kaipaat? Sana vapaa!
      Ikävä
      90
      1581
    9. Mikä kaivatussasi

      kolahti? 💥
      Ikävä
      72
      1143
    10. Kenen luo menisit nyt

      jos se olisi mahdollista?
      Ikävä
      74
      1130
    Aihe