Lipas juuttui pistooliin

Eilen saapui postiin co2 pistooli. Kun testailin sitä tänään niin lipas ei enää tule pois. Tulee noi 1cm ulos ja vaikka kuinka kiskot niin ei irtoa. Olisko teillä vinkkejä miten saan sen ulos. Ja kapseli on sisällä lippaassa myös.
3152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vedä vaan täysii niin kyl se lähtee

Äänestä

Mulla sama ongelma ja pistoolina G&G Xtreme 45. Ootko saanu jo ulos. Jos oot niin kerro miten.

Äänestä

ongelma lipas ei tule ulos spitaali ei ole maailmanloppu

Äänestä

Kommentoi aloitusta


3-1 kirjoitti:

Eilen saapui postiin co2 pistooli. Kun testailin sitä tänään niin lipas ei enää tule pois. Tulee noi 1cm ulos ja vaikka kuinka kiskot niin ei irtoa. Olisko teillä vinkkejä miten saan sen ulos. Ja kapseli on sisällä lippaassa myös.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu