No niin.. nyt on palstat uudistettu hienompiin ulkoasuihin ja helpommiksi käyttää..
Jos ongelmia ilmenee, ilmassa on häiriötä tai jos joku muu nyppii, niin voisitteko ystävällisesti ilmoittaa siitä/niistä minulle sähköpostiini,joka näkyy keskusteluotsikoiden yläpuolella, kiitos etukäteen.
--sheriffi--
Huomio (taas)
4
554
Vastaukset
- ...
Teksti tulee älyttämän suurena käyttämälläni resoluutiolla!
Aikaisemmin ei ollut tätä ongelmaa :-)
Miksi tämä kirjainkokomuutos tehtiin?- Voortisti
Näin on näreet!
Voortisti kirjoitti:
Näin on näreet!
Justiin toi että uudessa on fontti päin persettä.
Pitää käännellä päätä pitkin ruutua että sais jotain selvää.
Vanha oli 150% parempi.- Esteetikko
Rakentelija kirjoitti:
Justiin toi että uudessa on fontti päin persettä.
Pitää käännellä päätä pitkin ruutua että sais jotain selvää.
Vanha oli 150% parempi.Tämä uusi on paljon parempi kuin se vanha systeemi.
Fontti on kaunis Verdana, ja ulkoasu on muutenkin luettavampi kuin mitä oli aikaisempi.
1280x1024 LCD-monitorissani kaikki näkyy just niin kuin pitää.
Kenellä teksti näkyy isona niin vaihtakaa monitorin asetuksia tai koko monitori. Ja voihan tuolta asetuksistakin säätää tekstinkokoa.
Tämä on sitä kehitystä, joten takaisin vanhaan ei ole paluuta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1114339
- 793533
Oletko koskaan stalkannut kaivattuasi?
Jos olet, miten olet stalkannut? Jäitkö kiinni? Onko hän stalkannut sinua? Jos on, miten suhtauduit?843385Just alkoi ottamaan päähän
Miten voikin mennä näin, että koko päivän haluaa vain nähdä toisen ja lähelle. Sitten aivan salamana mieleen tulee kaikk223361Karhuryhmä
Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?273276- 742946
Raisionkaaren koira hyökkäys
Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim652827"Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"
Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m452790- 812620
Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti
Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.852579