Sammuko jo.

Näkyykö kaapelista ohjelmat Keuruulla,ainakin kivelän suunalla on kohta tunnin ollut pimeetä.turhaa koko maksaminen moisesta epävarmasta systeemistä.
3146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hyvä kun ilmoitit...
Lumisadetta näkyy joka kanavalta minullakin!!!

Äänestä
  • kuu mottaa, ketä mottaa

    ei se kysy lupaa jumalauta

    Äänestä

Kyllä täällä keuruulla on jotain hullusti vai aivan väärät lääkkeet kaapissa,en oiken ymmärrä mitä liikkuu mielessä kirjoittajalla (motattu).Oli kysymys tv kuvan näkymisestä alueella kaapeli verkossa, paljon on luopuneet taloudet ja hankkineet antennit taloihinsa.Näitä kirjoituksia leviää muuallekkin katottavaksi kuin taajaman raja loppuu.Asialisenpaa kommentia olis ihan mukava lukasta.kaupungin rajan takana tajuaavat pian vetää verkkoaidan oikeaan paikkaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


missä kuumottaa kirjoitti:

Näkyykö kaapelista ohjelmat Keuruulla,ainakin kivelän suunalla on kohta tunnin ollut pimeetä.turhaa koko maksaminen moisesta epävarmasta systeemistä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu