Sinä iltana emme kaivanneet TV:n katsomista, tai mitään muitakaan arkisia askareita. Hän oli sytyttänyt kynttilät antamaan valoa ja luomaan tunnelmaan. Sähkövalot tuntuivat kylmiltä, teollisilta.
Pehmeässä kynttilänvalossa ihailin olkapäillesi laskeutuvia tummia hiuksia, kirkkaita silmiäsi, huulten pehmeyttä, ihon kaunista väriä ja tuoksua. Sanat tuntuivat turhilta ja keskinäinen kommunikaatiomme tapahtui vain pienillä eleillä ja ilmeillä. Lumouduin hänen silmistään.
Halusin tuntea hänen lämpönsä, tuoksunsa ja naisellisen vartalon vasten omaani. Halusin päästä lähelle häntä - niin lähelle kuin mahdollista.
Suutelin häntä kevyesti, sitten toisen kerran pidempään. Juovuin hänen huulistaan. Hänen läheisyytensä sai aikaiseksi lämpimän kuohahduksen sisälläni. Hänen naisellisuutensa sai miehisyyteni esiin - herätti intohimon, kiihkeän halun.
Halusin tulla riippuvaiseksi hänestä, antautua hänen seksuaalisen vetovoiman edessä. Halusin suudella häntä kaikkialle - saada hänet haluamaan yhä lisää hyväilyjäni. Halusin saada hänet kiemurtelemaan nautinnosta.
Olin ylpeä herättäessäni hänen kiihkonsa - hänen halunsa saada minut sisälleen, jossa olisimme sulautuneet niin yhteen kuin se vain on mahdollista.
Tunsin tyytyväisyyttä hänen liikkuessaan päälläni kohti hekuman huippua. Ja huipun saavuttaminen, jossa sielumme yhdistyvät saaden kehomme värisemään ja vapisemaan - kestäisi pyörremyrskyn ajattomuudessa tuhat vuotta.
Mutta suurinkin maininki menettää voimansa talttuen lämpimiksi pieniksi aalloiksi. Raukeuden hetki huipentuu hetkeen, jossa katselemme toisiamme silmiin lähellä toisiamme - jossa voin silittää hiuksiasi ja seurata pienen hikipisaran liikettä otsallasi.
Pyydystän tuon suolaisen pisaran kielelläni ja saan sinut hymyilemään.
Hymysi - se valaisee kasvosi - se valaisee sydämeni.
Rakastuneiden ilta
Jay Hendriks-65
4
3863
Vastaukset
- huli
Cosmoa lukenut? Hekuman huippu... Kaunista tekstiä.
- JH-65
Kiitos palautteesta...enpä ole Cosmoa lukenut, mutta ehkä jonkun toisen kirjoittajan tekstejä, joka on vaikutteita Cosmolta saanut.
- Opiskelijatyttönen
Tuonpa takia en ole vielä menettänyt neitsyyttäni... :) "Save the best for last..."
- JH-65
Kunnioitettava asenne (varsinkin nykyaikana), jota arvostan!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site515876Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers714595Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto464362SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun564141SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt913735Tytti Tuppurainen ollut aivan sekaisin viime päivinä
Pitäis varmaan tehdä huumetesti sille. "– SDP:n Tytti Tuppurainen väittää kirkkain silmin ja Antti Lindtman vierellään623283SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502453Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352349Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat422089En uskalla ees ajatella muru
Miten mulle ois käynyt näiden raskaiden vuosien aikana jos sua ei ois ollut 🥺😧❤️ Sä oot ollut mun henkisenä tukena iha131219