RoBiN

Joo nyt siis täällä puhutaan robinista ja kaikki tytöt jotka fanittaa robinia tietää varmasti että kaikki pojat on kateellisii sille kosk robin saa naisii ja tavalliset pojat ei saa naisii... Mutta ite just sain robinin keikalle lipun...:D Tää on mun arkeee!!!!
1699
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Tavalliset pojat ei saa naisii!!! O__o tota joo missä ihmeen kukkapurkissa oot kasvanu robinin musan kera. Siis toi nyt on aivan tajuttoman hölmöä väittää, että vaan robin saa tyttöi ja ns. "tavalliset" pojat (kukaan ei oo tavallinen ku ollaan kaikki erilaisia) ei sais... Itse en tosiaankaan haluis olla minkää robinin kaa sen takia et se on nyt täl hetkel sitä mitä on eli kuuluisa ja ihan hyvä laulaan (joittenki mielestä). Mä en oo IKINÄ kuullu et kukaan poika ois kateellinen robinille. Ikinä. Ja sanon itse et ei ois ees mitään syytä olla sille kateellinen. Joo se osaa laulaa ja jotain muuta hienoo mut onks se tosiaan ainoo asia mikä susta vaikuttaa siihen et tykkääkö jostai pojasta vai ei. No tää nyt on kumminki yksilökohtainen juttu et mitä asiaa pitää pojissa viehättävänä ja kivana mut sanon nyt suoraan et älä sano noin, että robin vaan saa (se sais ehkä sut ja joitain muita mut luulen et ei haluis) eikä muut pojat. Mulla alko kiehuun ku luin ton sillä toi on vähä tota niinku törkeetä, epäkohteliasta, epäsoveliasta, hölmöä sanoa noin.

Äänestä

Väärässä oot

Äänestä

Stadionnn

Äänestä

Isommat julkikset on paljon parempia

Äänestä

anteeks nyt vaan :D mut mitä helvettiä?!xD ihan oikeesti itsekin olen Robiner mutta miksi normi jätkät ei sais mimmejä?? :D siis ihan oikeesti :D

Äänestä

Ku sunlaisias aivottomia kanoja kattoo nii tulee aikalail kiitolline olo et saa olla sinkku......

Äänestä

HYI.

Äänestä
  • En ny tarkottanukkaa kirjaimellisest ja en tarkottanu TODELLAKAA kaikkii poikii ylensäkki siis pojat vihaa robinia siis robinilla on paljon naisii siis miettikää itekki vähä et ku robin on laulaja ja kaikki tytot tykkää siitä niiin sillä on lavalliset tyttöjä jotka on hulluna siihen ja norm koulu pojilla on koulusta pari tyttöö jotka on ihan pihkassa siihen

    Äänestä

Näytteliällä keittarina on enemän naisia nuorilla pojilla niin ei tuohon voi verrata

Äänestä

Eminem on mun :3
Robin.... HYI HELVETTE

Äänestä

Robinin suosio alkaa pikku hiljaan laantua. Enää vuoden päästä sillä ei ole välttämättä enää mitään. Että hahhaa... Näin on käynyt jo Justin Bieberille. Ei oo sen musiikkia hirveesti mainostettu. Eikä se kaiketi ole uutta musaa saanut aikaiseksikaan. Että sellaset ne meidän "ikuisesti elävien" pop-sankareille käy. Joten jos joku teistä ajattelee että robin 4ever, niin lyököön itseään ja vitun kovaa :)

Äänestä
  • Sori ny vaa mut jistin bieber ei oo suomalaine ja robin on suomalinen, nuori, söpö, hauska, ja mä en ikinä unoha sitä ja jossitä ei mainosteta mä mainostan (Y)

    Äänestä

  • Empä usko että sillä, mainostetaanko jotakin kuuluisuuden henkilöä vai ei, ole mitään väliä siihen loppuuko laulajan / näyttelijän / ihan sama kenen ura. Yleensähän noita nuoria tai uusia kykyjä mainostetaan erityisesti heidän uransa alkupuolella, jotta heidät saadaan kaikkien ihmisten tietoisuuteen, mutta kun fanit on saatu koukkuun, niin mitäpä sitä enää mainoksiin rahaa tuhlaamaan? Tyhjäpäiset fanijoukot ostavat uusimman CD:n anyways, ei siihen erikseen miljoonien mainoskuluja enää tarvita.

    Mutta siis Robiniin. Ei mikään kovin ihmeellinen laulaja mielestäni. Ajaa Suomessa saman asian kuin Amerikassa Justin ja OneDirection, ja onhan suomalaistytöille nyt jo Isac Elliotkin tyrkyllä. Kyseisten poikien fanitus on vain hetken teinityttöjen mielessä. Vanhempana he jo häpeilevät sitä kuinka intohimoisesti keräsivät kyseisistä laulajista joka julisteen Demin ja Cosmopolitanin välistä ja vuorasivat niillä huoneensa seinät.

    Äänestä

Onks tää provo? Naurettavaa! Yleistät muuten aika paljon. Lisäksi huomaan, että olet suoraan sanoen idiootti. En jaksa perustella. Perustleu ei koskaan auta. Olen saanut huomata, että perustelu on ajanhukkaa, kun puhuu idiooteille. Mitäs vitun väliä muuten sillä on, onko suomalainen? Sen mää vaan haluisin kovasti tietää.

Äänestä
  • Suomessa suomalainen söpö ikhku daa paras laulaja ihana söpö sixbag nami nami nami robin

    Äänestä

"Suomessa suomalainen söpö ikhku daa paras laulaja ihana söpö sixbag nami nami nami robin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


robiiner kirjoitti:

Joo nyt siis täällä puhutaan robinista ja kaikki tytöt jotka fanittaa robinia tietää varmasti että kaikki pojat on kateellisii sille kosk robin saa naisii ja tavalliset pojat ei saa naisii... Mutta ite just sain robinin keikalle lipun...:D Tää on mun arkeee!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu