Lapplilta uusi suunnittelu ohjelma

hyvä avaus

Lappli on tuonut uuden asiakkaille tarkoitetun oman helppokäyttöisen suunnittelu ohjelman. Saman tyylinen kuin ikean keittiösuunnittelu ohjelma.

http://www.ajatuksistakoti.fi/talopohja/#model=raataloi-tai-suunnittele-itse

Minusta tämä on parhaita ideoita markkinointiin suomalaisessa taloteollisuudessa pitkään aikaan. En tiedä sitten lisääkö tuo lapplin myyntiä kun asiakas kuitenkin kilpailuttaa oman mallinsa, mutta ainakin se johtaa tarjoukseen.
Yksilöllisyyttä mainostavan talotehtaan pitää myös pystyä tarjoaman yksilöllisyyttä. Useimmiten se tuntuu olevan suurimmaksi osaksi pelkkää mainos puhetta.

1

1074

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tsekkaus1

      Katselin viime kesänä asuntomessuilla Lapplin messutaloa. Vaikutti siltä että työn laatu oli laskenut? Kaikille ei kannata työkaluja antaa. Menee hyvät materiaalit hukkaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suuri tulipalo

      Missä mikä palaa?
      Kiuruvesi
      12
      3169
    2. Mies! Lupaatko

      enskerral kertoo mis mennään..? :D <3
      Ikävä
      18
      1801
    3. Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?

      Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit
      Ikävä
      19
      1642
    4. En tullut, koska käytit päätäsi.

      Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m
      Ikävä
      32
      1555
    5. Yksi "sometähti" vähemmän

      Ei tunnu missään.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      73
      1543
    6. Tuliko ikävä

      Vai miksi laitoit viestin? Soittamalla voisi saada kiinni. Mutta et sä uskalla
      Ikävä
      23
      1511
    7. Saitko ne viestit

      Silloin viime kuussa? Vai etkö lukemut niitä.
      Ikävä
      28
      1360
    8. Miten lasketaan?

      Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.
      Haapavesi
      9
      1334
    9. Hyvää Huomenta Rakas Neiti

      Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies
      Ikävä
      11
      1274
    10. Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?

      Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui
      Ikävä
      34
      1252
    Aihe