K-H

Aamusi

On aivan turhaa kehua Katria,sillä on paljon sydämellisimpiä ja kauniimman äänen omaavan laulajan tässä maassa. Valitetettavasti tulee mieleen aika,jolloin hän oli hyvin epämiellyttävä ,kun halusi jutella hänelle.Siitä saakka en ole pitänyt hänestä,enkä kuuntele laulujasi.

11

331

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • keskity...

      sitten niihin muihin...

    • ääni on ontto

      ja kuulostaa että henki salpaantuu kesken kaiken että tervemenoa vaaan eläkkeelle!!

    • kräääääkkkk

      Samaa mieltä olen, ääni ei ole hääppönen. Väkinäiseltä kuulostavaa kähinää.

    • Taaaas

      Olet aloittajanimimerkki eri nimimerkeillä kertonut tätä samaa mielisipahoittanutta keissiä aiemminkin tällä palstalla. Se oli sinun kokemuksesi joskus muinoin mutta en kaipaa saman toistoa enää. Kaikkea ei ihminen saa mitä haluaa etkä voi tietää mikä toista ihmistä painaa kun yrität tätä lähestyä. Joten kasva jo tämän yli.

    • ratsja

      miksi hän aina selittää tommin puolesta ikäeroa eikö miehessä ole mitaa puolustaa itseään ,,,

    • hhhahaha

      no ei kait se poitsu jaksa tuota mummoa enää j...stää, taitaa niillä olla kulissiliitto.

    • Katri <3

      Kateelliset täällä Katria haukkuu ja mollaa, mitäs itse osaatte? Onko teillä 50 v kestänyt upea ura ja yhä vaan vielä jaksatte jatkaa? Miltä näytätte ja minkälainen oma liittonne on? Epäilen, että olette elämäänne pettyneitä, katkeria, tyhjänpäiväisiä ruikuttajia.

      Katri on upea, ihana, henkisesti pitkälle kehittynyt ja aivan mahtavan hyvä laulaja. Uusi levy on täydellinen ja Katri laulaa siinä vielä paremmin kuin aiemmin. Katrin ja Tommin suhde taas on heidän oma asiansa, eikä kuulu teille mitään.

      • Jos.

        omat asiat ovat kunnossa, ei tartte toisia mollata vuodesta toiseen. Pätee ihan oikeassa elämässäkin....


    • Neron leimaus ?

      Henkisesti pitkälle kehittynyt?Mitä se nyt mahtaa tarkoittaa?Miten voi sellaisen vaistota/tietää?Onko jokin mittari tai testi jonka tulos antaa tiedon kuinka pitkälle ihminen on "henkisesti pitkälle kehittynyt"?

      • Helppo testi

        Silloin on henkisesti kehittynyt kun ei kirjoittele näille palstoille omia p**rujaan.


    • tuttu juttu x2

      Sinäpä sen sanoit, helppo testi. Olen kanssasi ihan samaa mieltä !

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?

      Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin
      Maailman menoa
      274
      10228
    2. IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!

      "IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its
      Maailman menoa
      329
      7302
    3. Verinen koira

      Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?
      Imatra
      85
      1953
    4. Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa

      Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.
      Maailman menoa
      119
      1679
    5. Mira Luoti, Vain Elämää

      kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?
      Maailman menoa
      6
      1511
    6. Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?

      Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut
      Kotimaiset julkkisjuorut
      75
      1339
    7. Faktat kehiin!

      kauanko aiot odottaa kaivattuasi? ja miks?
      Ikävä
      109
      1191
    8. Mopokeulija

      Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin
      Haapavesi
      48
      979
    9. Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !

      Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus
      Ähtäri
      26
      838
    10. MUISTATTEKO SEN?

      Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk
      Joukkoliikenne
      312
      762
    Aihe