risteily seuraa

hei kaipaisin seuraa risteilylle kimppa kyytinä roi -turku lähtö 21,4 satamasta lähtee laiva 8,45 satamassa pitää olla 07,50 miniristely hytti varattu ja 3 mahtuu mukaan ikä raja on 48- 58 risteily ilmanen laitaa meno kyyti ja tulo kyyti puoleksi .ota yhteyttä pikaiseksi
2888
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hei!

Naineneko siellä kyselee seuraa? Täällä olisi erittäin nuorekas 59 kiinnostunut lähteen mukaan.

Äänestä
  • Siis kysyin, että nainenko vailla matkaseuraa? Täällä erittäin nuorekas ja luotettava mies kiinnostunut lähtemään naisen kanssa matkaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aska.paivi kirjoitti:

hei kaipaisin seuraa risteilylle kimppa kyytinä roi -turku lähtö 21,4 satamasta lähtee laiva 8,45 satamassa pitää olla 07,50 miniristely hytti varattu ja 3 mahtuu mukaan ikä raja on 48- 58 risteily ilmanen laitaa meno kyyti ja tulo kyyti puoleksi .ota yhteyttä pikaiseksi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu