Avasin koti-oveni ja laskin pienen lentolaukkuni lattialle. Kello eteisen seinällä näytti 02:18. Astuin ulos mustista yksinkertaisista korkokengistäni ja riisuin päällysvaatteet naulakkoon. Olin kotiutunut pitkältä lentorupeamalta ja vuorokausirytmini kävi Aasian eikä Suomen mukaan.. Päätin tehdä sen, minkä usein työputken jälkeen, hain vaatekaapista bikinit ja kylpyhuoneen kaapista pyyhkeen. Riisuin vaatteet ja pukeudun valkoiseen kylpytakkiin. Kylpytakissa oli Intecontinental Hotels- logo rintamuksessa, olin kerran epähuomiossa pakannut hotellin kylpytakinkin kiireessä matkalaukkuun ja huomasin vasta kotona, että olin syyllistynyt varkauteen.
Suuntasin kulkuni hissiin ja painoin pohjakerroksen nappulaa. Sauna- ja uima-allas olivat varsinaisesti kiinni yöaikaan, mutta tuskin kukaan edes tiesi että käytin allasta silloin tällöin myös yöllä. Peseydyin suihkussa ja hieroin hetken lämpimän veden alla jumissa olevia hartioitani. Sujautin siniset bikinit päälleni ja kävelin altaalle. Allashuoneen ilma oli lämmin ja vesi tuntui turhan viileältä, mutta pikkuhiljaa kävelin syvemmälle ja ryhdyin uimaan soikeaa allasta ympäri. Laitoin altaan toisessa päässä olevan poreammeosan päälle, jotta veteen syntyi hieman virtausta ja uintiin sai lisää vastusta. Uin noin 10 minuuttia ja harkitsin lähdenkö pois vai makoilenko hetken aurinkotuolissa ja otan uuden uintipyrähdyksen. Allashuone oli uusittu jokunen vuosi sitten ja viihtyvyyteen oli panostettu kunnolla. Huoneessa oli isoja tekopalmuja, mukava valaistus ja huoneeseen oli ostettu pähkinän värisestä puusta tehtyjä miellyttäviä aurinkotuoleja. Sammutin porealtaan ja asettauduin tuoliin ja nautin raukeasta olosta.
Havahduin siihen, että kuulin suihkutilasta ääniä, samassa kaksi naista ilmestyi altaalle. Toinen näytti tutulta, taisi asua samassa kerroksessa kanssani. Naiset kikattelivat ja siirtyivät alusvaatteet päällänsä altaalle päin. Päättelin, että uintireissu taisi olla baarireissun päätteksi tehtävä juttu, ajankohdastakin päätellen. Naiset eivät huomanneet minua, koska aurinkotuoli jäi tolpan ja tekopalmun taakse. Olin jo nousemassa tai ainakin hihkaisemassa jotain, jotta naiset huomaavat etteivät ole kaksin. Samassa kuitenkin jähmetyin paikalleni kun huomasin, että naiset eivät olleetkaan pelkästään kavereita. Tummahiuksinen naapurini kääntyi ristiveristä lyhyttä, todella urheilullisen vartalon omaavaa naista päin ja suuteli häntä pitkään. Ihoni meni kananlihalle. Tajusin että nyt olisi viimeistään pakko lähteä ettei aiheutuisi noloa tilannetta.
Yö altaalla
Babbaduuda
1
1434
Vastaukset
- Babbaduuda
Hupsis, onnistuin laittamaan kahteen kertaan tarinan alun tänne. Loppuosa tarinasta on ylempänä olevassa "keskustelussa".
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 733410
- 622624
- 712336
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.582328Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1912257- 421773
- 441709
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu1781414Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141373EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1481330