Katusoittajaksi/laulajaksi

Haluaisin säestää itseäni kitaralla ja laulaa meidän kylällä :) kuitenkin joitakin kavereita käyny yks tietty juoppo jahtaamaan - ahdistaa :P olis kuitenkin näyttää omat siipensä artistina. Mitä mieltä ?
254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Satunnainen artisti saa varmaan olla ihan rauhassa.
Tarkoitan, että nämä häiriköt , onhan niitä, mutta törmääkö niihin aina?
Tuskin. Lippu korkeelle ja soitteleen...

Äänestä
  • Aattelin soitella alasti, mitä mieltä siitä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Artistikkkksss kirjoitti:

Haluaisin säestää itseäni kitaralla ja laulaa meidän kylällä :) kuitenkin joitakin kavereita käyny yks tietty juoppo jahtaamaan - ahdistaa :P olis kuitenkin näyttää omat siipensä artistina. Mitä mieltä ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu