Hei! Olen 15-vuotias, kokenut ja yhteistyöhaluinen lastenhoitaja Helsingin alueelta. Toimisin mieluiten Helsingin alueella. Lastenhoitajahommia olen tehnyt sen verran, että muutamassa perheessä on tullut jo käytyä ja tuttujen lastenhoitoa pitempäänkin. Eniten hoidettavia on ollut kerralla 2-3. Minulle on kokemusta siis kertynyt jo jonkin verran. Olen ollut myös mm. päiväkodissa hoitajana. Aikatauluni on melko joustava ja voin tehdä töitä niin viikonloppuisin kuin arki-iltaisinkin. Lomilla voi olla mahdollista kokopäiväiseksikin. Lastenhoitajana olen iloinen, reipas ja leikkimielinen. Pidän lapsista erittäin paljon, ja useat lapset viihtyvät seurassani.
Yhteydenottoasi odotellen [email protected]
Ystävällisin terveisin lastenvahti
Lastenvahti HELSINGISSÄ
Lastenvahtihelsinki
1
101
Vastaukset
- Minä taas
Voin kulkea myös lähialueille esim. Vantaalle ja Espooseen
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614348KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1433087Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo472398Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?462323- 971961
- 241883
- 281596
- 221574
- 1491402
- 341233