Venyttelyllä stondis takaisin

Venyttelijä

Mulla oli vähän aikaa vähän heikompi erektio, yleensä jöpöttää niin pirusti. Luultavasti liiasta istumisesta lantio jotenkin jumissa. Erektio oli heikompi ja ei kestänyt kunnolla, kulli oli myös jotenkin tunnoton.

Vaimo osti pilatesrullan, se on sellainen metrin mittainen parikymmentäsenttiä paksu pehmustettu pötkylä. Kokeilin sen mukana tulleita venytyksiä ja lantiossa jossain munien yläpuolella tuntui aikamoinen venytys ja rupes taas tuntomja erektio olemaan normaali.

Liike on aika yksinkertainen. Käy selällesi, laita perseen alle vaikka pino kirjoja, taivuta toinen jalka koukkuun ja anna toisen roikkua suorana ja vaihda sitten toisin päin. Muukin lantion venyttely ja liikuttelu voi auttaa. Todennäköisesti mulla veri ei päässyt kunnolla kiertämään.

Toivottavasti joku saa tästä apua.

2

3028

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hpop

      Toimii. Kuten Kiminkinenkin tekee kansanparantajan kanssa. Video löytyy netistä.

    • Hierojan_erektiohoito

      Jokusia vuosia sitten tuli vaan ohimennen puheeksi vakituisen hierojan kanssa, miten iän myötä eturauhanen toimii, erektio hiukka hiipuu ja kaikenlaista ikämiesten juttuja...jne

      Vanhempi kokenut hieroja kysäisi reilusti, että olisiko tarvetta parantaa erektiota hieronnalla? Johon vastasin myöntävästi, että kyllä taitaisi olla. Kaveri kehotti hieronnan lopuksi ottamaan reilusti boxerit pois ja nappasi pienen pyyhkeen käteen. Kietaisi pyyhkeen kanssa peniksen ja kivekset melko tiukkaan pakettiin ja otti sitten tämän käärön vasempaan käteensä ja oikealla kädellä alkoi hieroa nivusalueita, aivan peniksen tyvestä, kivesten alta. Venytteli edestakaisin pyörittevin ottein joka puolelta peniksen ympäriltä aina alavatsaa myöden.

      Kyllähän siellä pyyhekäärössä alkoi tapahtumaan ja tuntui, että verenkierto lähti kuin kohisten liikkeelle. Eikä tämä jäänyt pelkästään siihen käynnin yhteyteen, vaan vaiktus tuntui kotonakin jatkossa. Tätä on tehty useammin hieronnan yhteydessä, eikä kyse ole mistään Happy ending hoidosta.

      Vanhempi mieshieroja ymmärsi kyllä fiksusti yskän ja sanoi, että on saanut aikanaan opastuksen vanhalta urheiluhierojakonkarilta. Harmitteli, ettei näitä hoitoja oikein voi kylillä mainostaa, vaikka tarvetta kyllä olisi. Näin pienellä kylällä!

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      82
      7076
    2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      26
      7043
    3. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      106
      6143
    4. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      45
      5394
    5. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      84
      5228
    6. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      60
      5163
    7. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      40
      5088
    8. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      27
      4575
    9. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      16
      3447
    10. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

      vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
      Maailman menoa
      300
      3370
    Aihe