Hankittuna uusi sähkötoiminen trimmauskone turkin lyhentämistä varten. Joskus olen nähnyt jossian ohjeen, että trimmauskoneen terää pitäisi käytön aikana jäähdyttää (voidella?) jollain suihkeella. Millä ihmeen suihkeella - osaiskos joku trimmauskoneen käyttäjä neuvoa?
Trimmauskoneen terä
turkki alas
3
83
Vastaukset
- Veijo_Pauli
Eukkoa kannattaa trimmata suihkun vieressä, niin voi käydä aina välillä voitelemassa!
- Veijo Esso
Taidat kuule trimmata ittees suihkussa,,, eukosta vain näet unta.
- Muista ajaa
omat hiukset myös huolella lyhyeksi, ettei tule kuuma ja verenimijät pääsee helpommin syömään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1522075
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir3301274Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.911166- 1491055
- 35928
- 67919
Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31859Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos59797Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta23796Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?46759